Czy ktoś mieszka na ul. Rubinowej? (7) Witam.Planuję wreszcie wyprowadzić się z miasta i mieć sój kawałek ogrodu i... Rafał Brakuje mi... (8) Witam W naszym pięknym Baninie brakuje mi jednego czegoś z miasta i nie są to... tus Zaginela kotka (8) Zaginęła kotka. W dniu 08-06-15 wyszła z domu w Baninie przy ulicy Balladyny... Aga
Znaleziony kocurek - Rębiechowo (1) W okolice Rębiechowa przybłąkał się młody kocurek około 8-10 mc,... kasia Plac zabaw dla dzieci os. Rodzinne (49) Plac zabaw dla dzieci przy osiedlu rodzinnym to najwieksza pomylka. Jak mozna... anka Bar z meczami (53) Czy sa w Baninie bary/bar gdzie mozna obejrzec mecze ekstraklasy lub innych lig? :) Zaginiona Kotka (3) Witam, w poniedziałek, w okolicach ul. Kubusia Puchatka w Baninie, zaginęła... kontakt: 696091357 Likwidacja ośrodka zdrowia w Baninie (10) W ośrodku zdrowia w Baninie zbierane są podpisy sprzeciwu wobec likwidacji... izar Janca pieczywo? (6) Podobno mamy znowu pieczywo Jancy ale tym razem w spożywczym? ...... Motocykliści (4) Czy nasze Banino zamieszkują motocykliści. Może jakaś wspólna wyprawa wokół... mm Rozbudowa drogi do obwodnicy (7) Witam, doszly mnie sluchy, ze ul. Nowatorow ma miec po 2 pasy w kazdym... przyszla mieszkanka Banina Korki z Banina? (14) Witam mieszkancow Banina, planuje zakup mieszkania w tym miejscu i... Marta Ceny nieruchomości (9) Jak uważacie jaką będzie tendencja cen nieruchomości w przyszłości w baninie? ad Kanalizacja - ulica Łąkowa (1) Witam, Czy ktos orientuje się kiedy rozpoczną i zakończą się prace dotyczące... EvvvaM Zagineła kotka na ul. Kubusia puchatka (13) Na ul. Kubusia puchatka zaginęła mała roczna kotka kolor szary w typie... ania Sr*jące psy (40) Ludzie, jak już sobie kupicie psa to nie chodźcie po całym Baninie aby się... nie lubiacy kup Wybory prezydenckie (2) Czy ktoś zna wyniki wyborów prezydenckich w obu komisjach w Baninie?? Sąsiad Wielkie sprzątanie :) 25.04.2015 (25) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy :) 25 kwietnia 2015 (sobota) W... Grupaa Pluszaki (5) czy ktoś zna rodzinę z małymi dziećmi którym można by było oddać pluszaki? ja Emerytura Proboszcza!!! (15) Po długim namyśle Proboszcz przechodzi na emeryturę, co pewnie wkrótce... SKOK