Nieuk nadzoruje budowę ronda (6) Uwaga na budowę ronda w Rębiechowie! ZERO jakiejkolwiek organizacji prac. To,... JJ Śmietniki (5) Tak sobie mieszkam od kilku lat w Baninie i zastanawiam sie dlaczego w... ja Dalszy ciąg dewastacji okolicznych lasów - Chwaszczyno. Jest termin konsultacji w sprawie żwirowni (1) Temat dla miłośników przyrody - spotkanie 25 kwietnia (sobota) o godz. 13.00... xyz
Głośna muzyka (46) Uprasza się o nie-robienie hucznych imprez i wesel w osiedlu domkow... ban Pirat na Księżycowej (13) Pozdrawiam kierowce srebrnego samochodu /była to chyba skoda / który wczoraj... Prezes Odpady komunalne (4) Niebawem zamieszkam w Banine na osiedlu familijnym i pytanie a zarazem prośba... kk Thuje - jaką szkółkę polecacie. (11) Witam z jakiej szkółki kupić tuje szmaragd, kogo polecacie. Słyszałem, że... ;] Czarnoziem - jaki i gdzie? (3) Jaki, od kogo i w jakiej cenie polecacie czarnoziem, znaczy... obersztumbarfirer Johanke Znaleziono wilczura w Baninie (1) W sobotę 10 kwietnia 2015 w Baninie w okolicach Algidy dołączył do naszych... Ola Zaginął mały czarny piesek (18) W niedzielę 15 marca podobno widziany w baninie. W dniu 6 marca około godziny... JOANNA Przyczepa - gdzie w okolicy wynajmę? (7) Ktoś się orientuje gdzie w pobliżu można wynająć niewielką przyczepę do... megs Plac zabaw w Leźnie - głosujecie? (10) http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?confirm=vote&hash=fcd4ee67ec223... ee Zegarmistrz - gdzie w okolicy? (5) WItam, mam pytanie. Gdzie wymienię w Baninie lub okolicy (Pępowo/Żukowo)... zegarynka cukiernia, piekarnia Eklerek w Baninie (105) Dziś byłam kupić chlebek a na drzwiach kartka Od 12 -10 sklep zamknięty -... :( Banino - Dąbrowa Uwaga złodzieje!!! (4) Wczorajszej nocy grasował po okolicy wielbiciel cudzych własności, nagrał się... mieszkaniec Zebranie Wiejskie Sołectwa Banino (43) 17 marca 2015r., o godzinie 18:00, w budynku OSP Banino odbędzie się zebranie... JANEK Banino, Łąkowa (5) Witam, Planujemy zakupić dom na końcu ul. Łąkowej.(za strumykiem)... EvvvaM Banino ul. Miodowa AD 2015 (8) Witam serdecznie, Jestem zainteresowany bliźniakiem z ul. Miodowej.... Szady Budowa zjazdów z ul. Lotniczej na działkę koło cmentarza (7) Witam. czy ktoś wie, co powstanie na działce przy Lotniczej. JANEK Rondo w Rębiechowie (9) Cholera mnie bierze jak widzę stojących kierowców przy sygnalizacji na... kw