Banino strefą wolną od ideologii LGBT

Proponuję aby na zebraniu sołeckim poddać głosowaniu dokument ustanawiający naszą wieś wolną od ideologii LGBT. Pomożecie ?
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 84

Re: Banino strefą wolną od ideologii LGBT

Niestety nie :)
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 21

zdecydowanie nie
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 15

proszę trójmiasto o likwidacje postu
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: Banino strefą wolną od ideologii LGBT

Źrebi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Banino strefą wolną od ideologii LGBT

Masakra jacy Ci ludzie komentujący są postępowi, a nie widza różnicy miedzy zakazem ideologii od LGBT , niech sobie będą mniejszości , chodzi o to, żeby nikt nie wprowadzał tej paskudnej ideologii !
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Banino strefą wolną od ideologii LGBT

Wypad na Podlasie bolszewicki złogu.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Banino strefą wolną od ideologii LGBT

Nie mam nic do ludzi lgbt ale ideologia lgbt mi się nie podoba i zagraża Tak jak powiedział biskup Jedraszewski
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 41

Nie mam nic do ludzi katolików ale ideologia katolicka mi się nie podoba i zagraża...
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 19

Dobre. Jakże prawdziwe.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

W kościołach same pedofile , a nie podoba im sie to , ze ludzie maja inna orientacje , jak sami sa gwałcicielami , pedałami i pedofilami .
Wolne strefy to powinny byc od tego zła kościoła i nienawiści jaka sieją .
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 15

Wypad z tęczowymi.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 23

Nienawisc ile w tej wypowiedzi wyżej jest nienawiści do pedofilów a oni też mają prawo do poglądów i upodobań według ciebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ogarnij sie . W kościele gwałcą dzieci , a jakos rząd ich nie potępia . Maja pozwolenie na robienie zła .

Nie widze na ulicy afiszujacych sie LGBT.
Nie słychać by cokolwiek złego robili . W przeciwieństwie co dzieje sie w kościołach .

Ilu jest pijaków co biją swoje żony i dzieci ?? Czemu z tym rząd nie robi porządku ani nie nagłaśnia .

LGBT istnieje od tysięcy lat .
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 13

Tak samo jak inne zboczenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Czy ci, są przeciwko ideologii lgbt potrafią powiedzieć, co to za ideologia i komu ona szkodzi? Bo przecież ludzie od lgbt nie narzucają swojego stylu życia innym, nie namawiają hetero żeby stali się homo itd
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 16

Ideologia czyli termin z filozofii i socjologii który określa pewnien zbiór światopoglądu. Z przeszłości wiemy że ideologia wpływa na kształtowanie i zmienianie świata . Nie chce aby ta ideologia zmieniła świat w którym żyje ja i moje dzieci .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 17

"Ideologia czyli termin z filozofii i socjologii który określa pewnien zbiór światopoglądu. Z przeszłości wiemy że ideologia wpływa na kształtowanie i zmienianie świata . Nie chce aby ta ideologia zmieniła świat w którym żyje ja i moje dzieci ."

Ja też nie chcę aby ideologia Katolicka była obecna w moim światopoglądzie. A rok w rok muszę się męczyć, patrząc na różnej maści procesje, pielgrzymki itd.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10

Możesz zaprotestować tak jak ja . Też możesz złożyć wniosek i poddać to głosowaniu o ogłoszenie Banina strefą wolną od ideologii katolickiej . Taka jest demokracja . Wniosek o strefa wolną od lgbt ma szansę na uchwalenie a twój pomysł raczej nie. Ale zawsze możesz spróbować .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Haha czyli Twój ból jest lepszy niż mój ;) To jest tok rozumowania ciemnogrodu.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wniosek o Banino wolne od Ciebie - to by przeszło na 100%
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

No na bank ;) Jakoś mi to nie robi. Chętnie się wypiszę jeśli Banino zostanie faszystowską wsią.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

gdybym mieszkał w Baninie to bym pomógł
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

To jest demokracja. Jak nie chcesz aby nasza wieś stała się wolną od ideologii lgbt to udaj się na zebranie wiejskie i zagłosuj przeciw. Jak uchwała będzie podjęta to sam ufunduje wielkie tablice informacyjne przy drodze. Nie wstydźmy się tego. To ważna sprawą dla dzieci .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie wiem co lepsze. LGBT+ vs Katolicy. Kurde przecież to to samo... O co wy się kłócicie skoro nie ma różnicy. Idźmy w wojnę totalną. Zakazać i jedno i drugie. A jaka starczy czasu to i to trzecie i czwarte...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie walcz z Bogiem . Życie w związkach homo to grzech . Ja boję się tej ideologii i tęczowej rewolucji . Mam dzieci . Nie chce seksualizacji i genderyzmu . Nie podoba mi się to. Nie lubię tego
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

Ja uchwalimy strefę wolną od ideologii lgbt to może coś się ruszy z drogami . Będziemy zauwazeni i może minister Źobro kasy posypie jak w innych gminach. Pokorne ciele dwie matki ssie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ale nie będzie dróg rowerowych... no bo niektóre części rowerowe podpadają pod strefę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

A mi z Bozią nie po drodze ale nie histeryzuję z tego powodu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

A mi z ideologią gender i lgbt bardzo nie po drodze . Mam dzieci nie chce aby to oglądały.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie ma ideologi gender i lgbt. LGDB są to zwykli ludzie, niestety skrzywdzeni przez los ze względu na swoją orientację.
Osobiście im współczuję , ale oni niczego nam nie narzucają i nie robią nam żadnej krzywdy, ani naszym dzieciom czy wnukom . To my tak zwani katolicy ich potępiamy. To, że próbują być akceptowani w środowisku pokazują manifestacje w TVP czy TVN. Moim zdaniem niech zawierają związki partnerskie , z prawem udzielenia wspólnych kredytów, informacji w szpitalu o stanie zdrowia ale z bezwzględnym zakazem adopcji czy wychowywania dzieci .
To nauczyciele i katecheci powinni zniechęcać do takich wartości.
Natomiast księżą czy katecheci nie mają moralnego prawa potępiać odmiennych orientacji dopóki sami nie rozliczą się z patologi pedofilstwa w naszym kościele katolickim.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11

Typowy przykład zmanipulowanej osoby.
LGBT to ludzie owszem.
Natomiast jest to tez ideologia, propagowana i finansowana przez różne środowiska, ludzie LGBT dali się w to wciągnąć i są przez to pokrzywdzone.

Zachęcam do zapoznania się z ideologia LGBT , tam nikt nie chce skończyć na związkach partnerskich itp.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12

Zgodnie z PWN : ideologia , pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory poglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata.
Jeżeli tego nie rozumiesz to twój błąd. Używając twojego toku rozumowania i języka to użyję wulgarnego języka: to pedał, czy lesbijka nie chodzą po szkołach zamierzają zmienić orientację twojego dziecka.
Takie przekonania rodzą się same w ich głowach niezależnie od woli rodziców. Niestety ok. 4 procent naszego środowiska ma takie inklinacje.
Oświeć nas jakie środowiska propagują i finansują LGBT i w jakim celu.
Pewnie głosowałeś na Dudę. Współczuję poglądów ale wiedz, że 75 procent Banina głosowało inaczej.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z takim jak Ty się nie powinno dyskutować. Pan Bóg Ciebie rozliczy za sianie zgorszenia. Pan Bóg stworzył kobietę i mężczyznę, dał nam ludziom wskazówki jak żyć zgodnie z Jego wolą. Jeżeli tego nie uszanujesz znajdziesz się tam gdzie będzie tylko "płacz i zgrzytanie zębów", pamiętaj ignorancie, goły na ten świat przyszedłeś i goły odejdziesz i tak natychmiast staniesz przed obliczem Pana Jezusa, niezależnie czy w to wierzysz czy nie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19

Powiedz to wyznawcom około 6 tyś innych religii, które są na świecie ;) Każdy twierdzi, że moja jest mojsza niż twojsza. A prawda jest taka, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... ;)

Wyznawcy Jezusa też mordowali w jego imię (wcale nie mało). Hitler też mordował z powodu ideologi. My też będziemy? Bo na to wychodzi!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lgbt to ideologia . Zobacz na Pana Margot ludzie wpłacają kasę na wlepy. Zabrał kupa kasy od ludzi którzy wplacaja na sie pomaga czy czyms podobnym do zbiórek internetowych . Czyli finansuje się szerzenie ideologii .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do 13 Apostol

To jak tak Ci Mozg wyprali , to Czemu juz nie pojdziesz do Swojego stworcy ? Przeciez tez przyziemny zywot jest nedzny dla Ciebie .
Żyj jako ubogi nędzarz , wędrownik , bezdomny , przecież materialne rzeczy to tez zło . Oddaj wszystko co masz , wyrzeknij się wszystkiego .
Bramy niebios czekają . Przecież tam jest raj i dobrobyt .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

P.G.
Cała prawda .
Podoba mi sie ten wpis .

Nie rozumiem , czego sie boicie ?
Czy to was , widze ze obsesyjnie wierzący , zniewoleni i malo wyedukowani , was uczą : nie kłam , nie kradnij , nie cudzołóż , nie krzywdź bliźniego ??

Naprawde , czysta dobroć z was wypływa , rzucając Hejt na ludzi którzy nic wam nie zrobili .

Tymbardziej , ze to sam rząd zaczal ta cała aferę , to oni sami zaczęli o nich mowic , to w każdym serialu jest para homo .

Rząd sam to rozkręcił w wiadomym celu .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jesli To jest ideologia, to jaki mA przekaz ?

Tak , mordowali w imie jezusa, to krzyż splamiony krwią , a sługi noszą krzyże na szyi , w domach na ścianach wisza znaki przelanej krwi . Zakładam , ze wiekszosc nie lubi Semitiow , a czcicie semicka religie .

Zycze by Kosciol przestal rzadzic tym krajem ., opetana sekta Zla .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niektórzy tu piszą o swoich dzieciach .
Przyszłością dla nich jest woda , której jest coraz mniej . Drzewa, które są masowo wycinane i atmosfera , która zawiera coraz więcej dwutlenku węgla . I to są problemy ważne dla waszych dzieci , oraz ich przyszłych dzieci .

L G już było w starożytnej Grecji , Rzymie .
To nie jest żadna nowość , która się teraz pojawiła .
Zawsze byli tacy ludzie .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

O wodę się nie martw, jest jej pod dostatkiem, drzew też nie brakuje, atmosfera również ma się dobrze, o naturę się nie martw, sama o siebie zadba.
Na poglądy inne niż zgodne z Prawem Bożym tj. sprzeczne i niezgodne z naturą, niezgodne z wartościami chrześcijańskimi tj. inne niż związki kobiety i mężczyzny jako rodziny zgody nie będzie.
Wszelkie inne zboczenia i odchyły powinny być przez nas chrześcijan natychmiast wyplewione.
Przypominam, że homoseksualizm to grzech wołający o pomstę do Nieba to grzech ciężki i wielkiego zgorszenia. Przypominam jak skończyła Sodoma i Gomora i co dzieje się w krajach Europy Zachodniej, które poszły nieco dalej z tą ideologią.
Polska oraz nasza Mała Polska czyli Nasze Banino ma być miejscem, które musi podobać się Panu Bogu, tu muszą płynąć Jego łaski. Musimy szturmować Niebo modlitwą, a Wy głoszący wrogą ideologię LGBT opamiętajcie się, żebyście nie byli sądzeni Sądem Sprawiedliwym lecz Sądem Miłosiernym. Przypominam o żebraku, który mieszkał pod bramą zamku króla, któremu psy rany lizały, a który trafił na łono Abrahama, a ów król w nieco inne miejsce, następnie prosił, aby ten umarły poszedł do Jego braci i ostrzegł ich, aby jeszcze za życia się nawrócili póki nie jest za późno. I ja mówię Wam teraz promującym LGBT, zmieńcie swoje poglądy, dopóki nie jest za późno.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15

Zawsze żyli. Tak samo jak pedofile, zoofile i innej maści dewianci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

"O wodę się nie martw..." - masz na to jakieś dane? Czy z góry dostałeś cynka? A może liczysz wodę w morzach i oceanach, wtedy proponuję wycieczkę nad zatokę i kilka solidnych łyków tej wody.

"Szturmujmy niebo modlitwą..." - serio? Klepanie rymowanek ma jakiś realny wpływ na to co się dzieje i co się stanie?

Zgodzę się z innymi opiniami na forum, że masz za dużo pustych przestrzeni w głowie - mam nadzieję, że mimo mieszkania w tej samej miejscowości, nie dane będzie nam się spotkać.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Woda w morzach o oceanach nie jest pitna cwoku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skończ te teksty sekto !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdy tak czytam Twoje uduchowione wypociny szczerze zastanawiam się gdzie przebiega granica pomiędzy katolikiem-fundamentalistą a faszystą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do ~13 Apostoł
Z takim jak Ty się nie powinno dyskutować. Pan Bóg Ciebie rozliczy za brak miłości do bliźniego. Co tydzień na początku mszy spowiadasz się ze swoich grzechów. Zgodnie z Jego wolą też nie powinno być pedofili w kościele , molestowania nieletnich.
Przypominasz, że homoseksualizm to grzech wołający o pomstę do Nieba, to grzech ciężki i wielkiego zgorszenia. A ten grzech jest powszechnie rozpowszechniony wśród księży.
Czy podążasz ich drogą moralisto?
A co innymi ludźmi na tym Bożym świecie, tylko 34 % wierzy w chrześcijaństwo. Ty Mesjaszu z Banina zajmij się lepiej jumbowaniem dróg gminnych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do ~13 Apostoł
Cytuję "O wodę się nie martw, jest jej pod dostatkiem, drzew też nie brakuje, atmosfera również ma się dobrze, o naturę się nie martw, sama o siebie zadba"
Martwię się o poziom Twojej wiedzy i stopień IQ. Abyś nie płodził dzieci, żeby nie powielać takich i**otyzmów .

Nie przeszkadza Ci, że lasy w Borowcu są wycinane, że wody w Baninie brakuje?

Martwię się tym, że palisz śmieci w swoim piecu i że nie spaliłeś swoich poglądów razem z nimi.

Pewnie jesteś głównym śmieciarzem w naszych terenach rekreacyjnych i Twoje są puszki po piwie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest żart - słaby . Napisał anonim - a ludzie się wkręcają . Jeżeli złoży ktoś taki wniosek ja złoże o nie używanie dzwonów w kościele bo mi to przeszkadza co wy na to - totalna bzdura
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura jest ślepota ludzi na oczywiste sprawy i ignorancja to. mnie to nie dotyczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o dzwony kościelne to wniosektakowy złożyć możesz i zostanie rozpatrzony pozytywnie. W mieście dzwony w kościołach nie biją
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

a może uchwała o strefie wolnej od ideologii PIS ?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jarek musi odejść
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

O i taki wniosek to poprę. I nawet poszedł bym dalej wolnej, od wyznawców PIS.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Teraz brakuje nam tylko gej parady wspierającej strajk kobiet . Róbcie tak dalej . Miejsca na cmentarzu nie zabraknie . Najwyżej warzywniak się przestawi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Naturalna selekcja , takich nam nie potrzeba
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Katolik, prawda?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Banino strefą wolną od ideologii LGBT

Wywieś sobie tabliczkę : Wolny od rozumu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polską rządzi teraz 75-letni sfiksowany starzec , nad którym nikt nie ma władzy. Kaczyzm niszczy wszystkie bezpieczniki na drodze do autorytaryzmu - pluralizm, demokrację parlamentarną, niezalezne sądownictwo, atakuje organizacje pozarządowe ,samorządy i resztki wolnych mediów.
Człowiek schorowany, z postępująca demencją, z fobiami i nienawiścią do innych, rządzi naszym krajem.
Kto po nim przejmie władzę? Następny dyktator? To ma być demokracja??

Co robimy z naszym krajem , że pozwalamy na taka sytuację???
Dajemy sie rozgrywac jak pionki kłocąc sie o aborcję , gdy postępuje niszczenie demokracji i ograniczanie naszych swobód.
Łykamy jak pelikany temat zastępczy jakim jest LGBT.
Ludzie obudźcie się!!
Strajk odważnych kobiet to może ostatnia okazja, aby coś zmienić i ocalić nasz kraj przed wyrzuceniem z EU i dyktaturą
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ty nie jestes zatroskany , tyś głupi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Banino strefą wolną od ideologii LGBT

Wolał bym 30 sąsiadów LGBT niż 1 Kretyna z PiS lub Ciebie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

~anonim 195.116.21.* nowy post
(1 miesiąc temu)
Nie walcz z Bogiem . Życie w związkach homo to grzech . Ja boję się tej ideologii i tęczowej rewolucji . Mam dzieci . Nie chce seksualizacji i genderyzmu . Nie podoba mi się to. Nie lubię tego.

To powiedz to nietolerancyjna małpo Papierzowi Franciszkowi, który powiedział podczas przemówienia ,że ludzie o odmiennej orientacji sa dziećmi Boga i zasługują na szacunek . Gó..............o jesteś nie katolik lub katoliczka. Tak miłujesz blizniego swego co? Mówi Ci cos takie przykazanie. Pojedz sobie na Maltę gdzie jest rekordowa ilośc kosciołów i katolików. Tylko jacys tamtejsi katolicy sa normali. Tolerancyjni, mili ludzie u nas lezy pod figurą a diabła ma za skórą. Wylezie z koscioła i już ryja piłuje na sasiadów na innych ludzi. To nie średniowiecze. Ja tez mam rodzine i dzieci i nie zagladam komuś do łóżka. Ksieża homoseksualiści jakos nie przeszkadzja co? albo pedofile. Hipokryci nie katolicy! Tyle w temacie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

To Kościól katolicki wymyślił istnienie "ideologii" LGBT i genderyzmu. Nikt inny.
Potrzebował tematu, który odwróci uwagę od pedofilii i homoseksualizmu wśród księży.
i osiągnął swój cel.
Stado baranów powtarza w ślad za TVP slogany o LGBT w ogóle nie rozumiejąc ich treści i pochodzenia.
Kto słyszał kilka lat temu słowo genderyzm??
Żarty normalnie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

d**il nie Chrześcijanin. Tyle ode mnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na zebraniu sołeckim wtrzeba wezwać Kaczyńskiego do natychmiastowego odejścia, bo Kaczyński musi odejść!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

hehe... własnie sie uśmiałem z historii bogobojnego europosła z Wegier, który mienił się obrońca wartosci chrzescijańskich i wrogiem zajadłym LGBT, a został zatrzymany uciekajć w slipkach po rynnie z gejowskiej sexparty z tabletkami ecstasy. Ubaw po pachy-:)))

Podobno bywalcami tych gejowskich imprezek byli też nasi dzielni politycy PIS na codzień plaszczący sie na dywaniku przed ojcem dyrektorem w Toruniu.
Z niecierpliwościa czekam na nazwiska tych hipokrytów!!! -:))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...