Bar Akademicki

Bary mleczne Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 35

Aga - opinia (2) Bardzo dobre jedzenie, bogate menu.Ceny przestępne Polecam Aga Andrzej - opinia (1) Jem tylko tam. Jest super i tanio. Pani Halinka jest boska. Pozdrawiam... Andrzej Karol - opinia (1) Bardzo dobre jedziecie i miła obsługa Karol
Grażyna - opinia (1) jest dobrze, sympatycznie i zdrowo Grażyna Małgi - opinia (1) ....zawsze pysznie.....i świeże.....zawsze Małgi Cezary Tamkun - opinia (1) Fajna obsługa, snaczne i niedrogie dania no i jeszcze to historyczne zdjęcie... Cezary Tamkun Maja S - opinia (1) Zawsze świeżo i smakowicie. Menu urozmaicone. Maja S Anna - opinia (1) Tanie swojskie jedzenie, smakuje jak u mamy;) Anna Marcin - opinia (1) Świetne miejsce. Przez całe studia tam się stolowalem. Marcin Polecam serdecznie (1) Super miejsce, przystępne ceny i miła obsługa polecam (1) Byłem ostatnio w tym barze.Obsługa PRZESYMPATYCZNA!!!.A wiadomo że w dobrym... jan Polecam wszystkim (1) Dania róznorodne ,ceny przystępne,obsługa super. horche Polecam (1) Miło wspominam ten lokal - byłem stałym bywalcem przez klika lat. Zmieniłem... Pat Dobre posiłki. (1) Gorąco polecam. Smacznie, miło i tanio. Ela Szacunek dla całej załogi! (1) Kilka dni temu przypadkiem trafiłam do tego baru. Byłam zaskoczona - jak... Jessi Polecam (1) najlepsze domowe obiady w najniższych cenach! Idealne miejsce na obiad w... aga Dobre jedzenie za przystepną cenę (1) Byłem kilka razy i pewnie jeszcze powrócę horche super!!! WSZYSTKO EKSPRES i PYSZNIE JEM (1) Ludzie zastanówcie się!!! - chcecie mieć szybko podane i szybko zapłacone,... bardzo zadowolona Rewelka! (1) Smacznie, szybko, tanio. Wybierasz sam co chcesz zjeść, także w zakresie... am może być (1) słabo przyprawione te ich potrawy. trzeba szczodrze poprawiać smak solą.... hobo