turysta (1) Swietny bar. Bardzo dobre jedzenie. Ceny przystępne. Bylem kilkakrotnie i... olo Polecam (1) Bardzo dobre jedzonko. Duża oferta. Ceny przystępne. Często jadam w tym barze... Sąsiad Bar mleczny (1) Bylem 2 tyg temu wczesniej wpadalem sporadycznie .Myslalem ze cos sie zmieni... Obywatel
Jedzenie całkiem dobre, jednak płatna toaleta nawet dla klientów to chyba jakiś żart (1) Poza tym pieprz i sól w miskach przy kasie pozostawię bez komentarza Tomasz Bar na 5! (1) Ten bar ratuje mnie gdy ogarnia mnie leń! Zabieram dziciaki na obiad i nie ma... Pani domu PIEROGI!!!!! (1) Pierogi petarda!!! Fajny nadmorski wystrój. Fajna opcja dla rodzin z dziećmi,... folky Bar mleczny przy rynku (1) Okropne jedzenie schab twardy nie do zjedzenia ,żeberka okropne na słodko... Turyści pierogi z jagodami najlepsze w polsce (1) Jestem 1 raz w roku w trojmiescie i zawsze od paru dobrych lat zachwycam sie... EVA Smakowity bar z miłą obsługą i jedzeniem. (1) Będąc parę dni w delegacji stołowałem się w tym barze. Jestem bardzo... Handlowiec Drogo, nie wrócę nigdy- właściciel to chyba OSZOŁOM! (1) Pomijam już kwestię że za dwa skromne obiady (nic specjalnego) zapłaciliśmy... SUS Dlaczego lokal będzie nieczynny 24.12-01.01? (2) Co, między Świętami a Nowym Rokiem ludzie nie jedzą obiadów? Barti350 Naprawde pyszne jedzenie!!! (1) Nie z jednego baru mlecznego jadłam (we Wrocławiu Bar Miś i w Krakowie przy... Gosia Kpina! (2) żeby klient w barze mlecznym musiał płacić 1,50 ZL ZA TOALETĘ? Kpina!!!... Polianna moja stołówka (1) Ten bar jest super. Po co gotować w domu jak w tym barze jest tak smacznie... studentka lipa (1) Jedzenie dobre, choć wybór mięs jest dość mały. Obsługa - nie zawsze... zyga Jedzenie całkiem dobre. Niestety jest sporo minusów przez które zmieniłem ten bar na inny, mianowicie: (1) - sól i pieprz w słoikach jak za komuny, 2, może 3 słoiki na cały bar, jak... jarek Porażka (1) Zamówiłem mielonego z ziemniakami i obie potrawy były twarde jak by lezały... Bartek Super (1) Przez dwa tygodnie jedliśmy w tym barze dwa posiłki dziennie. Przez cały ten... Bytom Bar Mleczny (1) Byłam dzisiaj, tragedia, co się stało, !!!! Ten Bar był naprawdę smaczny a... rozczarowana :( Like it :D (1) Odwiedzam Bar Przy Rynku regularnie i absolutnie ciesze sie że istnieje!... Szaibot