zawiodłem się. (1) Zacznę od tego, że ceny są stanowczo za wysokie. Niektóre potrawy faktycznie... xoxo cuchnace pierogi (4) Niestety, ale jakość jedzenia w tym lokalu nie szczytuje. Ostatnio w sobotę... kapitan żbik koszmar (1) 07.06 wybrałam się z mama do tego pożal się Boże baru. Wybór menu ok bogaty.... Ada
polecam (1) W czasie tygodniowego pobytu z rodziną przetestowaliśmy 4 bary, ten był... zew123 Jak w Misiu... (2) Zamówiłem placek po cygańsku, do tego zestaw surówek. Na placek trzeba było... waldzias Bar mleczny przy rynku to TRAGEDIA (1) Nie polecam tego baru nikomu a szczególnie turystom. Bar tragedia,... NIEZADOWOLONY KLIENT bar moze nie jest wygladem garnd hotelem ale niejest zle mozna zjesc na dworzu (1) jak tez w srodku to tylko bar mleczny wiec nie ma co wymagac ale osnienm go... wlodek Świetny bar (1) Miesiąc czasu wraz z rodziną żywiliśmy się w tym barze . Możemy powiedzieć o... Jerzy z Katowic SMACZNIE TANIO CZYSTO (1) Chlodnik pierwsza klasa.Pierogi litewskie wyborne, a do tego mloda zasmazana... TOBIASZ Fajny bar blisko rynku i plazy (1) Fajny bar blisko rynku i plazy - mam nadziej ,ze istnieje ,bo bym chetnie go... Gonia Magda - opinia (1) Najpyszniejsze są kotlety serowo-pieczarkowe. Jedyny minus to to ze po 15... Magda smacznie (1) smaczne jedzenie, świeżo zrobione potrawy, super naleśniki z serem, bardzo... tom Bożena - opinia (1) W związku z remontem kilkakrotnie skorzystałam i nadal będę korzystała z... Bożena Kiedyś wszystko musi być byle jakie tak jak w tym barze (2) Znam ten bar od wielu lat bo często tam zaglądałem ale to co zastaję ostatnio... no name Super bar (1) Bar jest w znakomitej lokalizacji, blisko do tramwaju. Pani w obsłudze bardzo... Mateusz z Elbląga klient - opinia (1) PYSZNE DOMOWE JEDZENIE ;) POLECAM NA PRAWDĘ WSZYSTKIM :) klient Ruskie (1) Pierwszy raz smakowały nam ruskie porównywalnie z tymi co robimy w domu.... marysia i grzesiek z wrocławia REWELACJA ZRAZIKI!! (1) i NIE TYLKO; RACUCHY, ŻEBERKA W SOSIE ŚLIWKOWYM, PLACKI Z WARZYWAMI MOGĘ TAK... KRIS Zadowoleni (1) Przez tydzień stołowaliśmy się / z żoną i dziećmi/ w tym barze. Jedzenie... Jerzy z Piły bardzo przeciętnie (1) wybrałem się tam na obiad bo znajomi mówili że w barach mlecznych tak tanio i... Mateusz