jajecznica z rana, zrazik na obiad (1) i tak prawie codziennie :) chyba się uzależniłem. Remik Aga - opinia (1) mam swoje wypróbowane potrawy w tym barze, nigdy się nie zawiodłam, zawsze... Aga leniwe palce lizać (1) Polecam wszystkim odwiedzenie BARU na Jagiellońskiej. Kluseczki palce lizać!... stała klientka
Mikelo - opinia (1) Smaczne, urozmaicone jedzenie, schludnie - przyjemnie jest tu zjeść. Mikelo ania (1) nie ma to jak bar mleczny :):):) ania teoyaomqui - opinia (1) jedzenie smaczne, ceny również ;) ale obsługa pozostawia wiele do życzenia,... teoyaomqui ten kotlet jest dobry i koniec (1) Jedzenie tam to nie była rewelacja ale dało się zjeść. Ostatnio trafiłem tam... wybredny pan od mielonego kukulinka - opinia (1) zdecydowanie tak !! Polecam zwłaszcza pierogi- z mięsem i ruskie! Nie dość,... kukulinka Krzysiek (Przymorze) - opinia (1) Ten bar ratuje mi życie już od ponad roku. Latem chłodniczek i naleśniki,... Krzysiek (Przymorze) Niestrawność gwarantowana! (1) Bywam w barach mlecznych często : .....- pokusiłam się także na wizytę w... MJ