Bar Mleczny Słoneczny

Bary mleczne

Gdynia, Antoniego Abrahama 58/60

Jurek - opinia (1) Znam ten bar od zawsze...wspaniały bar :-) Jurek Klaudia - opinia (1) Lubie to miejsce, przypomina smak dzieciństwa :) kotlet jajeczny pychota Klaudia Gdynianka - opinia (1) Jedzenie jałowe bez smaku kotlet mielony, który nie widział mięsa, marchewka... Gdynianka
Karl Kaniewski - opinia (1) pyszne, zawsze wracam jak jestem w Polsce. Pomidorowa z makaronem i kaszka z... Karl Kaniewski Tomir - opinia (1) I to jest bar! Od wielu lat wspaniała jakość, dobre ceny i super obsługa (od... Tomir Edi - opinia (1) Jestem zadowolony z menu obsługi i cen. Jedzenie b.dobre miła obsługa... Edi Piotr - opinia (1) Szybka i miła obsługa. Smaczne jedzenie. Piotr Maciek - opinia (1) Centrum Wszechświata!! Świetne jedzenie, paleta wyborów, bardzo miła obsługa.... Maciek Halina g - opinia (1) Wspaniałe jedzenie, miła obsługa ocena 10/10 Halina g resss - opinia (1) Bar niskiej jakości niezbyt czysty jedzenie okropne nie doprawione ziemniaki... resss Iza - opinia (1) Moje wrażenia po zjedzeniu obiadu w tym miejscu - nieciekawe. Wystrój ubogi,... Iza Pro - opinia (1) Fajnie, że jest otwarty od samego rana. Wpadam tam głównie na śniadanie. Pro Jedyny bar bez toalety! (4) Jedzenie normalne, bez szału. Ceny normalne jak w barze. Adres błędny, więc... Wanda tragedia (3) byłem tam trzy razy i mam niemiłe wspomnienia. nieprzyjemny zapach ludzi... głodomorek wyjątkowy, smakowity bar (1) Bar Słoneczny w Gdyni to ulubione miejsce gdynian oraz wielu gości... Anna Rewelacja (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem życzliwości personelu i ich bardzo serdecznego... Zadowolona Najpyszniejszy chłodnik w zyciu! (1) Latem 2015 roku bywałam w Słonecznym kilka razy. Było pysznie, miło i w tym... Iza Okechi świetny bar w centrum (1) Pomimo dużych kolejek zachęcam do czekania (krótkiego), naprawdę warto.W... Aneta SŁONECZKO! (1) Jest pysznie, smacznie i bardzo bardzo tanio! Każdy Gdynianin powinien... Adi Super jedzenie, super miejsce (1) Bardzo lubię Słoneczny ze względu na jego klimat i miłą obsługę, a przede... Ania