Bar Mleczny Słoneczny

Bary mleczne

Gdynia, Antoniego Abrahama 58/60

P - ocena (1) Najlepszy bar w Gdyni - dla mnie już pokoleniowy, bo chodzą tam trzy moje... P Magdalena - ocena (1) Bardzo polecam!!!! Magdalena Marek - ocena (1) Najlepsze na świecie : Leniwe pierogi, Pasztety Barowe, Kotleciki Jajeczne... Marek
MARIA - ocena (1) Wszystko smaczne MARIA Krystyna - opinia (1) bar oblegany w sezonie letnim przez turystów kolejki oczekujących od 11.00... Krystyna Steve - opinia (1) Super, od wielu lat!!!!! Smacznie, przyjaźnie i cenowo atrakcyjnie. Do tego... Steve Agnieszka - opinia (1) Uwielbiam tak od czasu do czasu cos zjesc. Szczegolnie potrawy, ktorych nie... Agnieszka Olo - opinia (1) Najlepszy bar mleczny w trójmieście. Są nawet pasztety barowe. Olo Daniel - opinia (1) Zawsze świeże i smaczne jedzenie. Jemy w tym barze od wielu lat. Polecam. Daniel Pajppiptypajp - opinia (1) Super, ekstra od kilkudziesięciu lat niezmiennie Pajppiptypajp Anna - opinia (1) Mój ukochany bar. Wszystkim polecam Anna K - opinia (1) Najlepszy bar mleczny! Naleśniki z twarogiem i kaszka manna obowiązkowo! K Zbigniew - opinia (1) Miła obsługa klienta i smaczne jedzenie,jadam tam od lat. Zbigniew Klientka - opinia (1) Od lat niezmiennie wszystko smakowite i panie miłe. Latem tłumy. Raz... Klientka Mi - opinia (1) Smacznie, świeżo i w miarę tanio. Naleśniki, zupy, leniwe, placki mmmm... Mi D - opinia (1) Super potrawy, smaczne i przestępnej cenie polecam D Euzebia - opinia (1) Bardzo się cieszę, że takie miejsce istnieje. Przyjazna obsługa, swobodna... Euzebia Karol - opinia (1) Od lat regularnie odwiedzam. Szczególnie w okresie jesień/zima. Godziny... Karol Waldi - opinia (1) smacznie szybko... Waldi Gdynianka - opinia (1) jest smacznie i klimatycznie Panie obsługujące bardzo miłe i pomocne Gdynianka