Bar Perełka

Bary mleczne

Gdańsk, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2

Smakosz - ocena (1) Miła obsługa i dobre jedzonko ! Polecam !!! Smakosz Jaroslaw - opinia (1) Ogólnie jedzenie dobre.Zupy słabe,jeśli chodzi o udka -to cena 90 zł za kg to... Jaroslaw Andzia - opinia (1) Bar Perełka to bar do którego warto wracać. Zawsze miła obsługa i bardzo... Andzia
Sebastian - opinia (1) Super jedzenie! Dobre jak niedzielny obiad u mamy:) Sebastian Konsumentka - opinia (1) Wnętrze niezbyt miłe (już czas coś z tym zadziałać ), brak klimatyzacji co... Konsumentka Ania - opinia (1) Bardzo przyjazny bar. Bogate menu - przepyszne pierogi z mięsem, kapustą i... Ania Danuta - opinia (1) bardzo pozytywne przede wszystkim świeże codziennie gotowane ,smaczne i do... Danuta Grzegorz - opinia (1) bardzo dobry i smaczny Bar polecam odwiedzającym ,super kotlety z dorsza a... Grzegorz tubylec - opinia (1) Tak jak zagwiazdkowałem. Nic dodać, nic ująć. tubylec Smacznie i tanio (2) Jako częsty klient potwierdzam konkurencyjność cen i to że gotują codziennie... Danuta Bar z tradycja (1) Świeże jedzenie faktycznie codziennie gotują kopytka,kotlet jajeczny,ryba... Franciszek Bar Perełka polecam (1) Jako stały klient z czystym sumieniem polecam Bar Perełka. Zawsze świeże,... Jarek Polecam (2) Polecam Bar Perełka, który zawsze odwiedzam jak jestem w Gdańsku-Brzeźnie.... Annia Bar od kilkudziesieciu lat (1) Kiedys byl pysznym barem do ktorego często chodzilam z rodzicami na tej samej... Brzeznianka OSTATNI RAZ (1) Bliski memu sercu bar "Perełka", jego rozwój śledziłem przez wiele lat, Był... Alan gdyby wszystkie bary w Gdańsku były takie jak Perełka (1) solidna kuchnia, najlepsze kotlety jajeczne, menu dokładnie takie jak... gdańszczanin a nie słoik Pogorszyło się (1) Mały wybór dań dostępnych "od ręki" , na zwykłe naleśniki trzeba czekać -od... Adam Bardzo dobry bar mleczny, pyszne jedzenie (1) Bardzo fajny bar, jedzonko super- kotlety jajeczne, naleśniki z kapustą, zupy... ania Karta pełna dań widm, puste menaże. (1) Wraz z dziewczyną byliśmy zjeść śniadanie: 2x jajecznica na boczku z 3 jajek,... Marcin Masakra bar perełka (1) Nie polecam baru perełka jedzenie nie smaczne.Naleśniki twarde i gumowe że... user_137874402466