Baśniowa Akademia

Przedszkola

Gdańsk, Baśniowa 10

Ania - ocena (5) Przedszkole Baśniowa Akademia na ulicy Baśniowej 10 w Gdańsku w okolicach... Ania Rafal - ocena (2) Nie polecam, punkt poniżej krytyki Rafal Hecia - ocena (1) Moje dziecko uczęszcza do przedszkola od kilku miesięcy. Jestem bardzo... Hecia
mamuśka - ocena (2) Przedszkole Baśniowa Akademia w Gdańsku to super miejsce. Jest tam miło i... mamuśka Małe fajne przedszkole (1) Moje dzieci chodziły do Baśniowej Akademii i byłam bardzo zadowolona. Mała... Mama rodzeństwa Beznadziejne (1) Wystarczy zweryfikować z jakim oczekiwaniem garstka dzieci wypatruje... Rodzice Gorąco polecam (1) Opieka na wysokim poziomie. Dziecko uśmiechnięte i nie chcą wracać do domu.... Marcin Baśniowa Akademia- Polecam.Wielkie TAK (1) Super kameralne przedszkole dla dzieci. Dzieci radosne, szczęśliwe. fundacja... Agnieszka Zdecydowanie polecam! (1) Moje dziecko również uczęszcza do tego przedszkola i oboje jesteśmy bardzo... Aga Polecam :) (1) Syn uczęszcza do przedszkola od początku jego istnienia. Panie są... Monisia80