P - ocena (1) Nie polecam Bawaria Motors w Gdańsku pod względem serwisu mechanicznego ani... P Ola - opinia (1) Bardzo polecam salon Bawaria Motors na Grunwaldzkiej. Bardzo miła obsługa,... Ola serwis ASO Bawaria Motors BMW (1) serwis godny polecenia, sprawdzenie mechanicy, bez fuszerek naprawiają... denzelo
Klient X5 (1) Trafiłem do serwisu na lawecie, z uszkodzonym silnikiem. Panowie zrobili... Klient X5 niekompetentna diagnostyka (4) Ostatnia wizyta u nich z moim E60 kosztowała mnie niemal 800 PLN za wymianę... Marek Mariusz i Joanna - opinia (1) Salon na wysokim poziomie bardzo profesjonalna obsługa pani Ania to właściwa... Mariusz i Joanna Bawaria Motors Mini (1) Rewelacyjny salon sprzedazy marki Mini, trafiłem z żoną do Gdańskiej Bawaria... danek Warto ich wybrać (1) Polecam tego dealera bo mają naprawdę profesjonalnych doradców no i obsługa... bartek053 Strata czasu (1) Zdecydowanie słabo... podstawowy serwis ponad 10h. Bez uzgodnienia. ZK0898c brak autoryzacji napraw blacharskich (3) Każdy właściciel bmw lub mini po ich naprawie traci gwarancje w związku z... bowi1004 Super! (1) Ja daję im wysoką ocenę, ponieważ serwis jest bardzo profesjonalny i... macia9932 Salon BMW na najwyższym poziomie - polecam (2) Zakup auta w tym salonie to prawdziwa przyjemność. Z doradcą można spokojnie... Machulski Serwis Bawaria czyli jak źle wydać pieniądze (1) Mimo wysokich cen zdecydowałem się swoim 11 bmw pojechać do w/w serwisu.... Klient Polecam (1) Naprawiałem u nich swoje auto, co do obsługi to super, sama naprawa w... raszinnok Polecam (1) Naprawa mojego auta w serwisie była bezproblemowa, cena adekwatna do jakości,... filip945 Jeśli BMW to tylko z Bawaria Motors (1) Wierność marce sprawia, że po raz kolejny kupiłem BMW w salonie. Tym razem w... TeodorR Polecam - zakup nowego auta (1) Polecam zakup nowego BMW w tym właśnie salonie - doskonała obsługa, idealne... Romuald Bardzo dobry serwis (1) Bardzo dobry autoryzowany serwis, naprawiałem auto zarówno mechanicznie jak i... Wierny klient Miła obsługa i dobra oferta (1) Odwiedziłem Bawarię po raz pierwszy i chyba zostanę u nich na dłużej. Jakość... Przemek Polecam wszystkim posiadaczom BMW (1) Bardzo dobry serwis, moim zdaniem najlepszy serwis Bmw w 3 mieście. Jeździłem... Tomasz