Beata Salon

Fryzjerzy Salony kosmetyczne Paznokcie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 6B

rozczarowanie (2) Byłam klientką salonu Beata kilka miesiecy temu gdy postanowiłam z koloru... Kasia Naprawdę super! (1) Nie spodziewałam się zbyt wiele po osiedlowym fryzjerze,ale przypadną do muru... Monika Kreatywność (1) Od kilku miesięcy jestem klientką pani Beaty i z czystym sumieniem mogę... Adrianna
Super miejsce! (1) W salonie Beata czesałam się na wesele, Pani Monika mimo moich rzadkich... ~Marta Koloryzacja (1) Dziś byłam pierwszy raz w tym salonie i już mogę stwierdzić że zostaję stałą... Iwona Polecam (2) Dziękuję Pani Beacie za profesjonalną, miłą obsługę. Jestem bardzo... Marianna Fryzura (2) Nigdy nie byłam tak zadowolona z fryzury.Nareszcie wyglądam po ludzku i sama... Katarzyna regeneracja (1) W tym salonie jest zabieg regeneracji włosów za pomocą ultradźwięków,... Ewa super (1) Dawno nie byłam tak zadowolona z koloru i ze sciecia.Wydawałoby sie ,ze... Marzena Rewelacja (1) Świetny salon, super atmosfera,talen do fryzjerstwa i przystępna cena. ba, a... *irokez Super Salon (1) "Bodajże M" jest rewelacyjną fryzjerką i nie zamieniłabym jej na żadną... Ewa Żenada? (1) Żenada...To wystawianie opinii i do tego niekoniecznie prawdziwej.Każdy ma... Beata żenada (2) fryzjerka, bodajże M. położyła mi farbę, która po dwóch myciach spłynęła i... Asia Poprostu super! (1) Fachowa przemiła obsługa, fajne niecodzienne pomysły, dla każdego przemiłe... seba_b11 Polecam! (1) Fryzjerstwo godne polecenia.Od dawna szukałam fryzjera,którego można nazwać... Kasia super (1) Nie zgadzam sie z ww opinia. Jeastem stala klientka i nigdy nie wyszlam nie... ewa SUPER SALON (1) POLECAM TEN SALON.MIŁA RODZINNA ATMOSWERA MOŻNA NAPIC SIĘ KAWKI ZAPISY NA... Gosia końcówki (1) totalna klapa!!poszłam podciąc tylko końcówki a wyszłam ze schodami na... wandzia oczyszczanie twarzy bllleeeeeeeee (1) jakis cza temu bylam tam na zabiegu oczyszczania twarzy to byla totalna... asia