Centrum Stomatologiczne Beautiful Smile

Stomatolodzy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 52

Przemek - opinia (1) Bardzo polecam gabinet Pani Moniki. Zawsze wychodzę z wizyty zadowolony.... Przemek Bartek Z - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z nakładek. Robią robotę, jestem dopiero po 6... Bartek Z Kamila - opinia (1) Super podejście do pacjenta. pełen profesjonalizm. Polecam Kamila
Michal - opinia (1) Super obsluga profesjonalne podejście do klienta Michal Kasia - opinia (1) Świetna jakość obsługi - jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam... Kasia Tomasz L. - opinia (1) Pani Monika jest wyjątkowo uprzejma i profesjonalna - co więcej, ma dużo... Tomasz L. Iwona - opinia (1) Kto kiedykolwiek bał sie wizyty u stomatologa musi trafić na fotel Pani... Iwona Maciej S - opinia (1) Polecam studio stomatologiczne. Diagnoza postawiona w kilka minut, która... Maciej S Angela R - opinia (1) Po wizycie mogę powiedzieć, że pani doktor jest najlepsza w swoim fachu.... Angela R Filip - opinia (1) Polecam Panią Monikę ! Dokładna analiza problemu, dobrze dobrane leczenie.... Filip Joanna - opinia (1) Podejmując się leczenia w centrum stomatologicznym pani Moniki w pełni można... Joanna Gdynianin - opinia (1) W momencie kiedy się podejmiesz leczenia zmienia się miłe podejście Pani... Gdynianin Sabina - opinia (1) Pani Monika świetnie zadbała o moje uzębienie. Z czystym sumieniem mogę... Sabina Klaudia - opinia (1) Gorąco polecam gabinet Beautiful Smile. Świetna atmosfera, pełen... Klaudia Beata - opinia (1) Bardzo dobry salon. Jestem usatysfakcjonowana. Polecam!!!! Beata Bartek - opinia (1) Fachowa obsługa jak zawsze Polecam Bartek Jola - opinia (1) Polecam , super obsługa, profesjonalizm! Jola Paulina - opinia (1) Fantastyczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam. Paulina Piotr B - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam panią Monikę!!! Piotr B Bartek - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług. Polecam! Bartek