Centrum Stomatologiczne Beautiful Smile

Stomatolodzy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 52

Pacjent - ocena (1) Dzień dobry Moja opinia co do leczenia u Pani Chaby jest ogólnie mieszana.... Pacjent Pacjentka - ocena (1) Poszłam z bólem i problemem, wyszłam z planem leczenia i spokojną głową.... Pacjentka Ania - ocena (1) Czytałam przed chwilą ostatnią opinię i mam zupełnie inne doświadczenia z... Ania
Jan - ocena (1) Dobre pierwsze wrażenie to nie wszystko. Niestety opieka i miła obsługa jest... Jan Mmm - ocena (1) Pan Monika szczegółowo i profesjonalnie przeprowadziła kontrolę uzębienia... Mmm Patrycja - ocena (1) Szczerze polecam wizytę w gabinecie. Pani Doktor Chaba jest wyjątkowo... Patrycja Bartosz - ocena (1) Polecam wszystkim gabinet Beautiful smile. Gabinet na wysokim poziomie... Bartosz Wojciech - opinia (3) Niestety podjąłem się leczenia ortodontycznego u Pani Moniki. Zepsuty zgryz,... Wojciech Anna P - ocena (1) Zaopiekowani jesteście tylko na początku leczenia i do momentu zapłatypotem... Anna P Jola - opinia (1) Byłam z 5 letnią córką na konsultacji u pani doktor. Od samego wejścia... Jola Agnieszka Topp-Szulwach - opinia (1) Pani Monika to niesamowity ortodonta, bardzo dba o swoich pacjentów. Mieliśmy... Agnieszka Topp-Szulwach Adrian - opinia (1) Bardzo polecam gabinet. Uczęszczam od kilku miesięcy i jestem bardzo... Adrian Norbert - opinia (1) Bardzo polecam gabinet Pani Moniki. Miło jestem zaskoczony natychmiastowa... Norbert Michał - opinia (1) Trafiłem tutaj ze względu na możliwość założenia nakładek. Aktualne jestem po... Michał Adrian - opinia (1) Super podejście do klienta, na wejściu zawsze jestem miło witany. Spotkanie... Adrian Kamil - opinia (1) Bardzo polecam salon Pani Moniki. Zawsze wychodzę z wizyty uśmiechnięty.... Kamil Maks - opinia (1) Jestem zadowolony z usług kliniki. Profesjonalne podejście obsługi a przede... Maks Bartek - opinia (1) Pełen profesjonalizm, wizyty przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze.... Bartek Jola - opinia (1) Bardzo polecam , mój uśmiech jest coraz piękniejszy! Jola Dawid - opinia (1) Najlepszy gabinet!!! Bardzo dobre i indywidualne podejście do pacjenta,... Dawid