Marzena - opinia (1) To była moja pierwsza wizyta u Pani Basi i nieostatnia jak sądzę. Włosy... Marzena Ewelina - opinia (1) Kurs u Basi to pełna profesja, ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej.... Ewelina Adriana M - opinia (1) Jestem zachwycona. Podejście pani Basi jest fenomenalne Miła , ciepła ,... Adriana M
Aleksandra - opinia (1) Jestem pod wrażeniem efektu po zabiegu botoksu na włosy. Wszystkim serdecznie... Aleksandra Ola - opinia (1) Basia jest wspaniała profesjonalistką. Atmosfera w salonie jest cudowna.... Ola Agata W - opinia (1) Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, wspaniały efekt, rzeczowe porady i... Agata W Marlena - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem, bylam u Pani Basi juz dwa razy, raz na botoxie a... Marlena Maria Radtke - opinia (1) Basia to mistrzyni najpierw byłam na zabiegu prostowania A potem odbyłam... Maria Radtke Natalia - opinia (1) Witam. Byłam na szkoleniu u Pani Basi i chce się podzielić swoją opinią Pani... Natalia Kamila - opinia (1) To co robi Pani Basia to mistrzostwo! Kolejny raz korzystałam z usług i... Kamila Marta - opinia (1) Moje włosy jeszcze nigdy nie wyglądały tak przepięknie, miałam wykonywany... Marta Aga - opinia (1) Basia to jednym słowem Mistrz w swoim fachu ;) Aga Ania - opinia (1) Pani Basia to przemiła osoba z ogromną pasją i wiedzą a także zamiłowaniem... Ania Kinga - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu kreatynowe prostowanie włosów. Włosy po... Kinga Kinga - opinia (1) Nie mogę się napatrzeć na moje włosy, które przed zabiegiem były strasznie... Kinga Krysia - opinia (1) Serdecznie Polecam Basie i jej złote rączki !!! Dziewczyna posiada ogromną... Krysia Marta - opinia (1) Rewelacja! Polecam każdemu, kto ma dosyć swoich puszących, trudnych do... Marta Ola - opinia (1) Bylam u p. Basi po raz pierwszy na zabiegu nanoplastii i jestem bardzo... Ola Agnieszka - opinia (1) Moja pierwsza wizyta, jestem bardzo zadowolona, wrócę na pewno! Agnieszka Prostowanie kreatynowe (1) Witam i polecam serdecznie. Moje włosy po zabiegu są odzywione ,miękkie,nie... Daria