Właścicielka, DJ i barman są niemili i nieprofesjonalni. (1) Po krótce. Byliśmy grupą dwudziestu kilku osób – sobota. Poza nami... Jang osiemnastka (1) Mam fantastyczne wspomnienia ze swojej osiemnastki. Obsługa spisała się na... Marta Super ,oby tak dalej (2) Szukaliśmy ze znajomymi miejsca na kolację przechodząc natrafiliśmy na... Krystian Paprocki
Club & Restaurant jakich mało (2) Świetna atmosfera oraz jedzenie. Imprezy, jakie tam można zorganizować są na... Łukasz opinia (1) Uwazam, te restauracje godna polecenia zarowno pod wzgledem jedzenia jak i... ANNG GORSZKA Git (1) Wporzo jak nie wiem co. Macio Dla wszystkich gustujących w dobrej restauracyjnej atmosferze :) (1) Na wstępie chciałbym opisać kilka interesujących mnie ( negatywnych )... J. Krasucki Super! (1) Fantastyczne miejsce z przemiłą obsługą! To nie tylko miejsce gdzie można... A Prośba do właścicieli (1) Proszę o akualizację adresu e-mail na stronie. Podejrzewam, że jest... Anna Kowalewska SUPER! (1) Super zabawa, ogrom pysznego jedzenia, alku i popitek!! bardzo mila i pomocna... Ania nie polecam! (1) wczoraj wybrałem się na spcer z małżonką; dość trudno było dostać wolny... włodzimierz Miło POLECAM! (3) Spacer po Starówce Gdańska i odpoczynek w Restauracji Bedeker to już nasza... Grażyna Polecam (1) Byłam w Bedekerze kilkakrotnie - obiad, piwo, urodziny. Za każdym razem... Marta ZACHĘCAM I POLECAM (1) Dość często wybieram się z rodziną na obiad do restauracji.Odwiedziłam... Maryla Super-polecam! (1) Odwiedziłem to miejsce niedawno z zamiarem zjedzenia obiadu. Wybrałem sobie... SzVie ODRADZAM !!! (1) Chciałam zorganizować imprezę okolicznościową ale bez skutku ponieważ Pani... Klient Smacznie (1) Byłam w tej restauracji kilka razy, jedzenie jest smaczne, zwłaszcza zupy. Co... Paula Jak dla mnie ok (1) Może nie chodzę często po knajpach ale mi się podobało, jedzenie dostałem... max NIE POLECAM (1) PRZYKŁAD LEKCEWAŻENIA, NAPOJE PODANE ZAPIĘCZTOWANE FOLIĄ, CZEKADEŁKO -... FCT Super przyjemne miejsce (1) Byłem ze znajomymi ostatnio w restauracji Bedeker.Weszliśmy zobaczyć tak... Radek