Krzysztof - opinia (1) Dzisiaj zamawiałem tam jedzenie , które jest bez szału. Obsługa dramat.... Krzysztof .... - opinia (1) Najlepsze jedzonko jakie kiedy kolwiek jadłem pani kucharka zna się na swoim... .... Chińczyk - opinia (1) Pierwszy raz jadłem tak wstrętne "azjatyckie" jedzenie. Kurczak z... Chińczyk
Ol - opinia (1) Pyszna wołowina w sosie kokosowym. Troche dlugi czas oczekiwania ale ok-... Ol P+Z - opinia (1) Super żarełko i szybka dostawa. tom yum pyszna a zielone curry z kurczakiem... P+Z Tomko - opinia (1) Najgorsze azjatyckie jedzenie na jakie można trafić w 3mieście Pierwszy raz... Tomko m - opinia (1) Warzywa w daniu pad thai to kilka mikro kawałeczków cebuli. Brak jajka, brak... m NEGATYW i to zdecydowany. (1) W ciągu miesiąca porcje (ryż z warzywami) zmalały o 60% przy cenie 17 zł za... ArekWP chce sie wymiotować (2) najgorsze obrzydlistwo jakie jadlam od długiego czasu. nie wiem, co ma... maja POLECAM (1) bardzo fajni pracownicy , szybka dostawa, polecam numer 59 w menu :) Maria Pekin Bar outlet gdansk (1) Pani ktora stała za kasa 19.08.2017 jej wyraz twarzy podejscie do klijenta... Emiliana Ohyda (1) Nie przypuszczałam, że tak prostą kuchnię można tak koncertowo spier***ić.... Kasia Co wy ludzie tak narzekacie (1) Typowy fastfood azjatycki , czego sie spodziewaliscie ? Jedzonko jak za te... Sopocian Szkoda gadać (1) PORAŻKA to słowo chyba najlepiej odzwierciedla tą imitacje chińskiego baru.... wojti Masakra (1) Witam kiedyś może i było tu smacznie Ale po tym co dzisiaj tutaj zostałem to... Tomasz Śmiech na... sklepowym korytarzu. (1) Duży wybór dań wywieszony na jeszcze większej tablicy nie ma znaczenia -... 007 koszmar (1) jak można dopuścić do takiego stanu Kiedyś tam można było zjeść ze smakiem, a... Jacek Porażka (1) Kuchnia seczuańska zamiast pikantna, jest po prostu słodka. Ryże, makarony -... Pit Dramat (1) Jedzenie nawet nie budzi skojarzeń z kuchnią azjatycką i jest nazjwyczajniej... Pan Giniu Koszmar! (1) Danie podane w plastikowym talerzu chociaż ceny wahają sie od 20-40zl.... Barbara