Pan Marcin - opinia (2) Niestety frytki smakują jakby były zrobione z jakiejś ziemniaczanej masy.... Pan Marcin dominik - opinia (1) frytki są mrożone! a oczekuje,ze frytki belgijskie będą ze świeżych ziemniakow dominik Magda - opinia (1) Profesionalna obsluga, dobre opakowanie nie wycieka, Pan uśmiech niety,... Magda
Pawel - opinia (1) Najlepsze frytki ever. Ostatnio pojechałem za nimi na kokoszki! Pawel Belgijki - świetna sprawa (1) Polecam z czystym sumieniem. Praktycznie objechałem wszystkei food trucki w... Martin Polecam (1) Polecam na szybką przekąskę. Bardzo dobre sosy np. andaluzyjski. karolwyd Naprawdę dobre fryty :) (1) Wreszcie dobre frytki w 3mieście. Dla tych, którzy wiedzą, że frytka to nie... Bablo Mogły być lepsze (1) Frytki takie sobie w smaku, nie przypominały mi belgijskich (takie najlepsze... Karol rewelacja! (3) Super! w końcu najlepsze na świecie frytki w 3mieście, nie mogę się doczekać!... h polecam bywąjacym w okolicy (1) Za pierwszym razem się rozczarowałam, okazało się jednak że niedosmażone... nowa stała klientka Bez szalu (3) Nie zbyt czysto w srodku. Strasznie oklejone sosami garnki w ktorych sie one... Sabbi nareszcie w Gdańsku (1) Nareszcie w Gdańsku ! Będąc w Warszawie często chodziłem do "Okienka" a teraz... kmieciu W KOŃCU COŚ INNEGO !!!!! (1) Nie myślałem że takie proste żarcie może mnie zadziwić. Niby "zwykłe fryty" -... danchel MNIAM MNIAM MNIAM !!!!!!!!!! (1) Bardzo smaczne frytki, nie ociekają tłuszczem, i przywołują smaki... el Miguel niestety rozczarowanie (1) bardzo ucieszyłam się, że będziemy mogli w końcu w trójmieście zjeść... tru tu tu Monia - opinia (1) fryteczki pierwsza klasa :) sosy wyśmienite polecam !!!!!!!!!! Monia polecam (1) Zajechałem dziś z moim pięcioletnim synkiem na "inne frytki" ( innych niż z... Łukasz