M.F - ocena (2) Pani Magda profesjonalna i ciepła osoba,która potrafi ubrać nieidealne piersi... M.F Kinga - ocena (1) Super ciuszki, polecam Kinga Karolina - ocena (1) Najlepszy salon z bielizną w Trójmieście. Ogromny wybór, od lat jestem... Karolina
Katarzyna - ocena (2) Wspaniałe miejsce, pełne kobiecej energii i życzliwości! Dobrze dobrana przez... Katarzyna R - ocena (1) Bardzo dobra, kompetentna, cierpliwa, profesjonalna i miła obsługa. Polecam R Lucy - opinia (1) Super miejsce. To nie sklep, tylko fajne miejsce, w którym każdą klientkę... Lucy Ania - opinia (1) Profesjonalna obsługa, duży wybór . Polecam Ania Yola - opinia (1) Witam. Kupiłam tu trzy biustonosze. 2 x Rosa Faia + Parfait bez fiszbin,... Yola Ola - opinia (1) Bardzo polecam! Właścicielka przesympatyczna, znająca się na rzeczy. Bardzo... Ola Krysia - opinia (1) Szeroki wybór, przemiła, profesjonalna obsługa. Właścicielka zawsze... Krysia Kasia - opinia (1) Posiadam kilka stroi marki calzedonia lecz z roku na rok jakość materiału... Kasia Hanna Siekańska - opinia (1) Bardzo polecam sklep biustolandia ,przez przypadek trafiłam do tego sklepu... Hanna Siekańska Gosia T - opinia (2) Miałam dziś przyjmnosc skorzystania z usług Bra Madalena pierwszy ale zapewne... Gosia T Sandra - opinia (1) Pewnie niektóre znają tą sytuację gdy spali was pierwsze słońce a na... Sandra Jessica - opinia (1) Pomocna Pani Ekspedientka bardzo szybko dobrała pasujący rozmiar. Dodatkowo... Jessica Magda - opinia (1) Otrzymałam kartę podarunkową, która w zasadzie mogłam zrealizować w każdym... Magda Barbara - opinia (1) Super profesjonalna obsługa w miłej, niekrępującej atmosferze! Od razu... Barbara Iwona z biustem - opinia (1) Profesjonalizm.Jako klientka czulam sie wspaniale.Pelne zaangazowanie... Iwona z biustem Maria - opinia (2) Byłam w salonie po dłuższej przerwie I jak zwykle czułam się cudownie zajęła... Maria Ania - opinia (1) Kwidzyn się kłania Pełen profesjonalizm i przemiła obsługa i w końcu są... Ania