Prostactwo i żenada (1) Opieszałość, ignorowanie klienta to jedyne co mogę powiedzieć o tym sklepie.... Radek Masakra odradzam (2) Kupiłem rowerek dla córki, już po pierwszej przejażdżce pojawiły się problemy... Adam polecam ten sklep i serwis przystępne ceny (1) Kupiłem Rometa Wagant 3 w 2016 roku i jestem bardzo zadowolony zarówno z... Starszy rowerzysta
Odradzam - kpina z klientów ! (1) Przeglądy roweru trwają ponad miesiąc, przy czym jedzie się kilka razy po... Gosia Polecam (1) Również kupiłem rower marki Wheeler, dla przeciętnego użytkownika jak... gruby na jednośladzie Klient (1) Kupiłem w tym salonie rower Wheeler w kwietniu 2013. Wczoraj odebrałem rower... Marek Naprawa roweru (1) Serwisant zaimponował mi. Mam starego grata, w którym uszkodziła mi się... Adam Nie byłem w sklepie ale i tak niestety mogę coś o nim powiedzieć (3) Otóż pracownicy i klienci codziennie zatruwają życie okolicznym mieszkańcom... Andrzej Oczopląs (1) Długo nie wiedziałem o istnieniu tego salonu. Gdy dowiedziałem się że mają w... Damian Jeżyk Niedoszły klient (2) Byłem w tym salonie 2 razy. Za pierwszym razem wszedłem do salonu, za... klient