Bardzo dobra piekarnia (1) Bardzo dobra piekarnia, często kupuję tu chleb i bułki, mają naturalny skład... Karola Chleb NIE JEST ekologiczny (1) Przez 5 lat kupuję chleb w Bio Piekarni, specjalnie jeżdżę z Chwaszczyna 2... Oszukany Adaś - opinia (1) Jakiś czas temu byłem pierwszy raz w tego rodzaju bio przybytku. Nie... Adaś
Dramat (1) Mialem okazje byc tam dzisiaj, pierwszy raz od dluzszego czasu i to byl mega... Dziadek Greenway we Wrzeszczu (1) Zauważyłam ostatnio sporą podwyżkę cen w Greenwayu, przy czym jakość... Kamila Opinie poniżej nie dotyczą sklepu Bio Piekarnia Ziarno (1) Pierożki Aromatyczne są sprzedawane obok w restauracji, ale ja osobiście... Bio Piekarnia Ziarno Można sie ztruć (1) Po zjedzeniu "pierożków aromatycznych" uległam cięzkiemu ztruciu!!!! Lepiej... Ania Renata Fikier - opinia (1) Byłam w biopiekarni w Gdyni na ulicy Dworcowej i jesten bardzo mile... Renata Fikier Polecam :) (1) Mają bardzo duży wybór towarów i chyba najniższe ceny, jeśli chodzi o tego... Kinga :) (1) Jedzenie fenomenalne, poza uporczywą niedostępnością rzekomo dostępnych na... sioola BAR PYCHOTA (1) Zdecydowanie polecam zamiast schabowego.Duży wybór surówek,moja ukochana... MIRA I STEFAN