Bistro Oregano

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Leona Staniszewskiego 15

Kasia - ocena (1) Nie polecam. To było nasze ostatnie zamówienie nie dość, że Pani przyjmująca... Kasia bart - ocena (1) Czas oczekiwania zakłamany bo chyba specjalnie tak robią żeby zatrzymać... bart Monika Tomaszek - ocena (1) Ulubiona pizza naszej rodziny. Tak dalej Monika Tomaszek
Natalia - opinia (1) Jedna za nie duże pieniądze też można zjeść smacznie i do syta Natalia Waldi - opinia (1) Witam jestem bardzo rozczarowany tą Pizzerią , i to już któryś raz zawodzi... Waldi Michał - opinia (1) bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa Michał Iwona - opinia (1) Jestem stała klientką, jedzenie zawsze świeże i smaczne :) Polecam Iwona Szymi - opinia (1) Gorąco polecam bardzo dobra pizza , pyszne ciasto napewno nie raz jeszcze... Szymi Mieszkancy Wiczlina prosza o konkurencje. (1) Niestety ale brak konkurencji sprawia ze wlasciciele swiadcza kiepskiej... Twente Petarda (1) Polecam pizzerie Oregano,jestem stalym klienten od dawna.Pizza,obiady sa... Bartys Polecam (1) Regularnie zamawiamy. Dobra pizza w przystępnej cenie :) Marcin Zupa pomidorowa i kurczak z puree z pomidorami i mozzarellą i szpinakiem (1) Pierwszy raz zamawiałam z tej pizzerii jedzenie . Jestem miło zaskoczona!... Mieszkanka Chwarzna Głód (1) Nie czekałem długo na realizacje dostawy polecam!! Marcin Super (1) Dobra pizza, odnowione wnętrze oraz świetna obsługa. Jestem na tak. :) Martyna Zmiany na lepsze (1) Petarda polecam nowy wystrój smacznie i mega porcjie. Najlepsza pizza i... Stały na 100% Zmiamy (1) Jestesmy klientami od dawna ,korzystamy pare razy w tygodniu i jestesmy z... Artek@ Marysia Barszcz petarda (1) Dzisiejsze danie dnia i barszcz cudowne,smaczne jak kiedys.. Asia super (2) Jestem stałym klijetem i tak pozostanie:) Zbigniew Tragedia (1) Myla zamowienia zmieniaja co chwile skaldy pizzy po zamowieniu dla dziecka... Luk wielkie roczarownie (1) często korzystaliśmy, zarówno w lokalu jak i na dowóz, jednak po zmianie menu... były klient