Biurko na wymiar - gdzie zamówić?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Hej, gdzie w Gdańsku/Trójmieście można zamówić biurko na wymiar w dobrej cenie? Chciałabym białe, rozmiar blatu 160x60, bo dla dwójki dzieci, z wysuwanymi półkami na klawiatury,a z każdego boku pod blatem przy ziemi pólki na komputery. Myślałam też o kupnie dwóch małych biurek, ale nie znalazłam takich, co razem tworzyłyby taki projekt...Może macie jakiś sprawdzony namiar? Pomóżcie proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biurko na wymiar - gdzie zamówić?

my wszystkie meble, łącznie z biurkami robionymi na wymiar zamawialiśmy na giełdzie w Pruszczu Gdańskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biurko na wymiar - gdzie zamówić?

a mogę prosić o jakiś konkretny namiar, nr tel., nazwę firmy...a ile kosztowały wasze biurka, jeśli mogę spytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biurko na wymiar - gdzie zamówić?

wlasnie szukalam na forum namiarow, ten pan byl bardzo polecany nie tylko przeze mnie, postaram sie znależć.

mysmy zamawiali na wymait szafe narozną, dużą komode, regal i dwa biurka.

placiliśmy za calosc 2 tys, nie pamietam niestety ile konkretnie kosztowaly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biurko na wymiar - gdzie zamówić?

Robisz projekt, zamawiasz przycięte na wymiar i oklejone tam gdzie trzeba płyty. Kupujesz szyny do szuflad.
Skręcenie tego do kupy, nawet dla laika, to zabawa.
O ile nie ma oczywiście dwóch lewych rąk i posiada odrobinę zmysłu technicznego. ;)

Nie polecam zakupu płyt w marketach. Mam złe doświadczenia :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biurka mają bardzo dobre http://globalforum.pl/biurko-dla-dziecka-jakie-powinno-byc/ wykonanie solidne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...