jolanta - ocena (1) Super Biuro Rachunkowe - Polecam jolanta Alina Sobkowicz - ocena (1) Ciesze sie ze jest taka metoda korespondencji Alina Sobkowicz Viktoria Walter - opinia (1) Indywidualne podejście do klienta. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera.... Viktoria Walter
Andrzej Reinke - opinia (1) Jak do tej pory wszystko w porządku, odpowiadają na dodatkowe pytania i... Andrzej Reinke Waldemar Krasuski - opinia (1) Korzystam z usług Pani księgowej już od 3 lat, Nie narzekam, solidna obsługa... Waldemar Krasuski Małgorzata - opinia (1) z usług biura korzystam od kilku lat. Dobry kontakt zarówno z pracownikami... Małgorzata Anna - opinia (1) Fachowe doradztwo oraz rzetelność. Indywidualne podejście do klienta. Miła... Anna Bartosz - opinia (1) Miła i profesjonalna obsługa. Polecam Bartosz Agnieszka - opinia (1) korzystam z usług biura 1,5 roku, jestem bardzo zadowolona, wszystkie... Agnieszka Maciej Grudzień - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z wzorowego kontaktu z Panią Katarzyną jak i... Maciej Grudzień Ewelina - opinia (1) Jak najbardziej polecam. Fachowa obsługa klienta. Ewelina Bruno - opinia (1) Sprawne i poprawne okazanie usług księgowych. Bruno Teresa Poloczanska - opinia (1) Współpracuje z Kancelaria od 10 lat polecam fachowa obsługa Teresa Poloczanska Weronika - opinia (1) Bardzo solidne biuro, miła obsługa Weronika Małgorzata - opinia (1) Wszystko ok .Biuro godne polecenia Małgorzata Marek - opinia (1) Korzystam z usług biura od 5 lat jako spółka z o.o. Jestem bardzo zadowolony... Marek Błażej Jereczek - opinia (1) Sprawna współpraca, szybko, profesjonalnie. Na nic nie trzeba czekać. Błażej Jereczek TP - opinia (1) Współpracujemy od 10 lat i zawsze wszystko było dobrze. TP Klaudia - opinia (1) Fachowe doradztwo i rzetelność, najlepsze Biuro Rachunkowe z jakim miałam... Klaudia Henryk - opinia (1) Z biurem Pani Katarzyny współpracujemy od wielu lat. Pracownicy firmy są... Henryk