Biuro podróży Prima Holiday - opinie

Proszę o opinię dotyczące biura podróży Prima Holiday. Czy ktoś był już na wycieczce z tego biura. Czy może ktoś się wybiera w czerwcu do Bułgarii??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Biuro podróży Prima Holiday - opinie

Prima odradzam
Rezydent podobno Egipcjanin z polskim obywatelstwem bardzo arogancki i nie miły. Pierwsze wrażenie w busiku negatywne a później tylko gorzej. Najpierw ochrzanił tych co byli na spotkaniu pierwszym za tych co ich nie było a potem wystosował do nas list w hotelu z pretensjami (do wszystkich gości), że był na dyżurze i nikt nie przyszedł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biuro podróży Prima Holiday - opinie

Witam!
W ubiegłym roku w czerwcu byłam w Tunezji w Hotelu Ramada Liberty...wszystko było zgodne z opisem. żadnych problemów i przemiła Pani rezydentka Dorota D, z która do dziś mam kontakt i korzystam z jej opinii o hotelach. Dobra jakość za rozsądną cenę. Polecam to biuro z czystą odpowiedzialnością!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biuro podróży Prima Holiday - opinie

Tragedia nie jedz tam najgorsze wakacje w moim zyciu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam, stracone pieniądze. Wycieczka Paryż + parki to nieporozumienie. Wycieczka 4 dni ok 3000 pln/os
Hotel tragedia, brudno, brak wifi, brak seriwsu, brak ciepłej wody przez 2 dni pobytu. Wg organizatorów to standard więc nie ma problemu. Haos organizacyjny brak zainteresowania ze strony biura odnośnie zgłaszanych uwag. Nie polecam, z 4 tylko dni i takie pieniądze to nieporozumienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...