Marta - ocena (1) Bardzo miła obsługa, panie rejestratorki uprzejme uśmiechnięte, pomocne. Dr... Marta Mariusz M. - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z efektu laserowej korekcji. Zrobiłem sobie prezent... Mariusz M. Alicja - ocena (1) Korzystałam z konsultacji okulistycznej w tej klinice. Bardzo polecam.... Alicja
Magda - opinia (1) Rewelacja! Polecam z czystym sumieniem! Magda Agnieszka - opinia (1) Zabieg laserowej korekcji wzroku miałam wykonywany w marcu 2023. personel... Agnieszka Emilia - opinia (1) Zabieg metodą iLasik miałam 4 miesiące temu, a nadal nie mogę się... Emilia Kasia - opinia (2) Mówiąc krótko jestem zachwycona! Dr Anna Jurska-Jasko jest najbardziej... Kasia Robert - opinia (2) Trafiłem do dr Chomińskiej, sugerowałem się opiniami i terminem. Zanim się... Robert Marcin - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Panie pracujące na recepcji... Marcin Jacek - opinia (1) Polecam osobom które jeszcze nie zdecydowały się na zabieg, sam zabieg trwa... Jacek Jakub - opinia (1) Serdecznie polecam klinikę Blikpol, najlepsi specjaliści! Jakub Ada - opinia (1) Wykonałam zabieg ponad pół roku temu i od tego czasu cieszę się życiem beż... Ada Adam - opinia (1) Śmiało mogę polecić klinikę Blikpol ze względu na to jak podeszli do mojej... Adam Kasia - opinia (1) Serdecznie polecam wszystkim, którzy myślą nad wykonaniem zabiegu. Cały... Kasia Marek - opinia (1) Polecam tą Klinikę, jestem stałym Pacjentem i zawsze wychodzę z wizyt... Marek Angelika - opinia (1) Bardzo polecam! Zabieg wykonany profesjonalnie. Opieka względem pacjenta na... Angelika Daniel - opinia (1) Jestem już ponad rok po zabiegu laserowej korekcji wzroku w Blikpolu. Miła... Daniel Gosia - opinia (1) Jakość usługi na wysokim poziomie, wszystko sprawnie poszło, zabieg udany :)... Gosia Ania - opinia (1) Polecam, profesjonalne podejście do klienta Ania Natalia - opinia (1) Zabieg laserowej korekty wzroku mialam tydzień temu, jestem zachwycona... Natalia