Jan - opinia (1) Pobierają dodatkową opłatę 200 pln za brak możlowości odstawienia hulajnogi.... Jan Esportowiec - opinia (1) Chyba najprostsza apka, z jaką się spotkałem w tej branży, co jest oczywiście... Esportowiec Niedopracowanie (1) Jedynym plusem wypożyczenia hulajnogi jest frajda z samej jazdy. Niestety... Nie
Tragedia (1) Beznadziejne skutery! Drogo! W dodatku zniszczone porysowane brudne. Fuj wstyd!! Karolina oferta tylko na centrum miasta- a co z obszarami miejskimi poza centrum? (1) Sama idea- super. Tylko, że obejmuje tylko bezpośrednie centrum. Mieszkańcy... Gdynianka Skuter Blinkee (3) Frajda z jazdy niesamowita. GPS działa poprawnie. Darmowy Kod Promocyjny... Marek Frajda - lecz trochę za drogo (2) Frajda z jazdy jest naprawdę nieprzeciętna, bardzo podobała mi się... Konrad drogo drogo (1) Frajda z jazdy może i jest ale to nie zastąpi środka komunikacji jakim jest... Andrzej Ta firma to wielkie chamstwo i ignorancja (1) Zarezerwowałem skuter, który jak się okazało nie miał wkładek higienicznych... fakej Pierwsza przejażdżka (1) Jestem bardzo zadowolony po pierwszej przejażdżce skuterem Blinkee. Za 16... "Marylek" Ekstra (1) Frajda z jazdy niesamowita. GPS działa poprawnie. Darmowy Kod Promocyjny... Kuba Wszystko na 6 ! (1) Mój najlepszy środek transportu w ostatnich tygodniach ;) Magda Rewelacja! (2) W słoneczna pogodę Blinkee bije wszystko :) nie tylko jest szybko, ale tez... Kamil Rewelacja to mało powiedziane (1) Pogoda dopisała. Kurs z Gdyni do Gdańska i spowrotem, bez najmniejszego... Johny