Błędna nazwa "siłownia" (1) Przez styczeń wydawało mi się, że będę stałą klientką. Myliłam się. Jedyny... Kasia Siłownia (1) Uwielbiałam tę siłownię. Naprawdę. Nie było tłoku, mężczyzn i tej całej... Ania Polecam z calą odpowiedzialnością (1) polecam klub, ponieważ jest to miejsce wyłącznie dla kobiet, nie ma lanserki,... S.
Nie polecam (2) Nie polecam tej siłowni, sprzęt jest przestarzały, w łazience brudno a same... Kayseri Szału nie ma... (3) Mogę się wypowiedzieć na temat zajęć na Złotej Karczmie. Mam porównanie jeśli... józka Najlepszy klub fitness w Trójmieście ! (1) Idealne miejsce dla aktywnych kobiet! Wręcz rodzinny klimat. Cudowna obsługa,... Katarzyna super! (1) Od 2 miesięcy chodzę na siłownię do Bluefit. Z wszystkich dostępnych w... klient Mam małe ALE.... (2) nie do prowadzonych zajęc ale do małej świadomości sportowej niektórych pań... Iza swietne miejsce dla pań (1) Świetna kadra zawsze służy chętnie pomoca i wiedza. Super klimat. Bardzo... iwette Jestem na tak!!!!!! (1) jestem zakochana w blueficie, mam nadzieję, że z wzajemnością :D gdyby nie... andzia POLECAM !!! (1) Świetna kadra, super atmosfera. Instruktorki naprawdę są MEGA, zwłaszcza... BlueFitanka :) Jest świetnie (1) Świetna karda, świetne zajęcia, ogólnie rewelacja! :) Chodzę na zajęcia kilka... Nela Polecam:) (1) Chodzę od nie dawna, ale stanowczo polecam:) Fajny klimat, Panie instruktorki... POCZĄTKUJĄCA Polecam (1) Polecam wszystkim bluefitness, zajęcia są super, każdy znajdzie coś dla... happy Z żalem rezygnuję, ze względu na odległość (1) Klub jest świetnie zorganizowany! Panie z obsługi, sama właścicielka oraz... paulina Rewelacja!!! (1) Polecam studio w Brzeźnie ze względu na życzliwą, fachową i uśmiechnięta... Sylwia S. Dla mnie bomba (1) Uwielbiam zajęcia na Stogach, szczególnie prowadzone przez Panią Beatę. Są... A.J. Polecam (1) Do Pomorskiego Centrum Kształtowania Sylwetki BlueFit pani Beaty Kęstowicz... A.Sz Agnieszka - opinia (1) Wszystko ok ,szkoda tylko że orbitrek jest tylko jeden i przeważnie trzeba... Agnieszka Gałczyńskiego (2) nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości prowadzonych zajęć. Myślę,iż... ania