Bosko

Lodziarnie

Gdynia, Świętojańska 71

Ewa - opinia (1) Super, boski smak, duże porcje, polecam Ewa zygi - opinia (1) Przepyszne lody, mila obsluga. Polecam. zygi Magda - opinia (1) Bardzo fajne miejsce. Ceny bardzo przystępne, przepyszne lody....pięknie podane! Magda
Przeslodzone (1) Byłam w bosko kilka razy i za każdym razem kiedy były tak słodkie że nie... Doris Bosko (1) Najlepsza lodziarnia w Trójmiescie! Uczciwe porcje, pyszne smaki!!! Można... Beata Najlepsi (1) Bosko bez wątpienia robi najsmaczniejsze lody w Trójmieście. Choć w Gdyni na... P.Jurek Izabela - opinia (1) Najlepsze lody jakie jadlam! Polecam Wszystkim! Izabela ja - opinia (1) Wielkie porcje. Bardzo dobre smaki. ja Dużo ale niekoniecznie dobrze (1) Porcje ogromne ale smak średni. Są w Trójmieście lepsze jakościowo lody choć... Radek Najlepsza lodziarnia ever ! (1) Najlepsze i najpyszniejsze lody. Duże porcje. Spoko ceny. Mniam ! Natalia Agnieszka - opinia (1) Najlepsze lody w Gdyni- pyszne i duże. Na dodatek robią kawę na mleku... Agnieszka Milena - opinia (1) Bosko! Poprostu bosko! Najlepsze lody w 3 mieście Milena jak w niebie (1) Lody jak i desery po prostu petarda !!! Teraz z rodzinką tylko rozkoszujemy... Tomasz Najlepsze otwarcie od lat (1) Dawno nie było w Gdyni tak spektakularnego sukcesu w branży gastronomicznej!... Smakosz Przepyszne lody! (1) Jak na razie moje ulubione miejsce z lodami w Trójmieście. Nie dość, że lody... Kamila Lodziarnia Bosko (1) Lody Bosko są, jak sama nazwa wskazuje absolutnie boskie. genialne w smaku... Jarosław Pycha!!! (1) To najlepsze lody w Trójmieście a porcje są po prostu gigantyczne!!! Ada Smaczne lody, wielkie porcje w dobrej cenie (1) Właściwie wszystko na plus! Byłoby ekstra, gdyby udało się otworzyć nowy,... Rekin_lodojad Nakładane od serca (1) Bezkonkurencyjni jeśli chodzi o wielkosc porcji i cenę. Smaki w porządku, ale... Aga Lody (1) Duże porcje, koszt satysfakcjonujący. Angel