Bosko

Lodziarnie

Gdynia, Świętojańska 71

Julek - ocena (1) W bosko są bardzo dobre lody i napoje. Julek Śledziowy - ocena (1) Smacznie, ale obsługa beznadziejna. Walka o stoliki (które nie są sprzątane).... Śledziowy albert konewka - ocena (1) niedobre lody o smaku otreby zytnie z wisniami.. kompletnie nie czuc wisni!... albert konewka
Lidia K - ocena (1) Zostałam zaproszona na urodziny mojej wnuczki które miały odbyć się w... Lidia K Olivier - opinia (1) Bardzo Smaczne Gofry! Olivier Jacek - opinia (1) Wszystko na medal :) Jacek Raf - opinia (1) Bardzo smacznie, panie się uwijają Raf Gosia - opinia (1) Najlepsze lody w Trójmieście, sympatyczna obsługa i dużo stolików w lokalu Gosia JM - opinia (1) Moje wrażenia są tylko pozytywne, kupuję często lody na wynos i jestem bardzo... JM Paweł - opinia (1) Najlepsza lodziarnia w Trójmieście - duże porcje, ciekawe smaki i dobra cena,... Paweł SirD - opinia (1) Lody są inne od pozostałych i właśnie za to je lubię. SirD Ulka - opinia (1) Była mega kolejka, ale obsługa dała radę. Chyba nawet jakiś pan kierownik... Ulka Miki - opinia (1) Od poczatku moja ulubiona lodziarnia. zawsze pysznie i smacznie i duze porcje Miki Kasia - opinia (1) Bosko! Co tu dużo pisać - po prostu boskie lody. Niebo w gębie. Naprawdę polecam Kasia Doris - opinia (1) Najlepsze Boskie lody!!! Pyszne smaki, ogromne porcje, przecudna obsługa. Doris Mietek - opinia (1) Smaki słabe i bez wyrazu, konsytencja jakaś dziwnie miękka. Absolutnie nie... Mietek Adam - opinia (1) Przepyszne lody, trochę więcej smaków. Adam Daniel - opinia (1) zdecydowanie najlepsze lody w Trójmieście, A w dodatku mega duże lody w mega... Daniel Calopteryx - opinia (1) Najlepsze lody ever! Mega poprcje, wyszukane smaki....kazdy znajdzie cos dla... Calopteryx Klio - opinia (1) Bosko, po prostu bosko ;-). Niezależnie czy to lody, deser lodowy, ciasto,... Klio