Bosko

Lodziarnie

Gdynia, Świętojańska 71

Łukasz Kmita - opinia (1) Super lody!!! Najlepsze w Trójmieście!!!!! Łukasz Kmita Boskie lody w BOSKO (1) Lody były fantastyczne nie mówiąc już o wielkości porcji, wystrój bardzo... Elżbieta Korona - opinia (1) Lody BOSKO są jedyne w swoim rodzaju. Lodziarnia jest bardzo przytulnie... Korona
Najlepsze! (1) Najlepsze lody na swiecie i duze porcje Daria Bosko Gdynia (1) Lody o smakach o niebo w gębie,są smaczne ,apetyczne ,bardzo duże... Iwona Ola - opinia (1) Nie przedałam za lodami, ale jak tylko spróbowalam lodów w Bosko jestem ich... Ola Uwielbiam Boskie Lody! (1) Pyszne lody i ten wybór :) polecam każdemu fanowi lodów. Paulina Bosko jest boskie :-) (1) Polecam :) Smak, obsługa, wystrój i cena... Wszystko na najwyższym poziomie :-) Paulina NAJ-LE-PSZE (1) I chyba nie mam nic do dodania. Pistacja jest równie dobra albo i lepsza niż... Magdalena Najlepsze lody w 3CITY!!! (1) Super miejsce na lodowej mapie Trójmiasta! Najlepsze lody jakie kiedykolwiek... Tomasz Natka - opinia (1) Bardzo dobre lody :) Jakosc prima sort! Natka Taka - opinia (1) Miła obsługa lody najlepsze jakie jadłam! Zdecydowanie polecam wszystkim Taka wielkie pyszne porcje (1) mi smakowało - lody domowej produkcji w ciekawych smakach i wiele deserów i... Maja Nie- Bosko (1) Klimat i wystrój mało przytulny, wręcz zimny. Lody mango, które uwielbiam,... Ewa Mniam - opinia (1) Bardzo smaczne i duże porcje lodów Mniam zadowolona klientka - opinia (1) bardzo miła obsługa, ładny wystrój, smaczne i duże porcje - wszystko co... zadowolona klientka Najlepsze lody, największe porcje (1) Bosko rozwaliło system tymi porcjami, za cenę taką samą lub nawet niższą... Agata Super lody (1) Nie tylko na gorącą pogodę najlepsze ;-) MK Smacznie i pysznie! (1) Trudno znaleźć lepsze lody Gdyni! Obłużanin Super lodziarnia (1) Pyszne lody. Moje odkrycie z Lublina w ub. Roku. Tez stalsm po nie w kolejce... Jz