Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413) Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy... Ciekawskie jajo Nowe mieszkania Trójmiasto (31) Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się... Tarron Góralczyk agencja nieruchomości ktoś poleca ? (1) Góralczyk agencja nieruchomości ktoś poleca ? Ostrołęka/Łomża
Brama Sopocka - opinie i oceny (79) Osiedle powstaje na granicy Gdyni i Sopotu, w bezpośrednim sąsiedztwie... trojmiasto.pl Brama sopocka, ale jak zdążyłem się zorientować jakość jest wszędzie taka sama (1) Na początek dlaczego zdecydowałem się na zakup mieszkania w Polnord? Trochę... Bartosz Polnord Brama Sopocka reklamacje!!! (2) Witam, jako mieszkanka ll etapu osiedla Brama Sopocka w Gdyni, ostrzegam... Mieszkaniec Brama Sopocka Polnord Brama Sopocka II i III (1) Witam. Od momentu podpisania umowy zakupu mieszkania w etapie II i III na... Zawiedziona Polnord - BRAMA SOPOCKA - reklamacje (5) Do momentu zakupu wszystko oczywiście jest poprawnie. Natomiast gdy w... KamilH Głosuj w Gdyńskim BO na remont ul. Starodworcowej - Wielki Kack! (1) Jesteś mieszkańcem Gdyni? Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim na Projekt nr 5 w... mm W tej okolicy tych bagien krąży klątwa (2) Ktoś się tam wiele lat temu utopił tam i stąd mgła, dziwne odgłosy nocą itp. Mieszkaniec od 30 lat