Marzena - opinia (1) Szczerze polecam ! Samochód po czyszczeniu wyglada jakby wyjechał z salonu !... Marzena M - opinia (1) tak, tak i jeszcze raz TAK. Moje autko lśni jak nigdy przedtem. Zadowolony... M Tomek R - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z pracy panów. Na miejscu dużo się dowiedziałem o... Tomek R
Baska - opinia (1) Usługa wykonana na 6+ ;) Obsługa bardzo miła. Na miejscu można poczekać, aż... Baska Bonarski - opinia (1) Auto czyste po myciu i w środku tak samo. Widać kawał dobrej roboty, polecam Bonarski Klaudia - opinia (1) Szukaliśmy z mężem, gdzie najlepiej zabezpieczyć autko powłoką ceramiczną.... Klaudia Kubuś - opinia (1) Mega zadowolenia i radość po odebraniu autka. Zamówiłem woskowanie przed zimą... Kubuś Polecam !!! (2) Dobra jakość usług, miłe podejście do klienta! Robiłem powłoke ceramiczną u... Ryszard Zbigniew - opinia (2) Marna jakosc prania szczegolnie fotela kierowcy, pozostaly zacieki, fotele... Zbigniew Aleksander - opinia (1) Przyjechałem wczoraj parę minut przed zamknięciem. Przygotowany byłem na... Aleksander Michał - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony , auto wygląda super nie do poznania. Chciałem... Michał Dżoana - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, napewno jeszcze wrócę. Z chęcią... Dżoana Magdalena z Gdańska - opinia (1) Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, przemili panowie, auto zyskało... Magdalena z Gdańska Polecam (1) Witam,dziś korzystałem z usług tej firmy, jestem zadowolony z efektu... Marek moll1@poczta.onet.pl - opinia (1) Zamówiłem pakiet diamentowy na konkretną godzinę. Zostawilem samochód i... moll1@poczta.onet.pl Brex (1) Bardzo profesjonalni, wiedzą co robią. Indywidualna wycena oraz brak... eSeM Nie polecam (1) Dwa dni bez auta, choć miał być jeden. Po korekcie lakieru niedociągnięcia,... Sara Niewidzialna wycieraczka (2) Byłem ciekaw, czy to co oferuje firma faktycznie działa. Pojechałem, kupiłem... Krawacik68 Serdecznie polecam! (1) Bardzo miła i profesjonala obsługa. Każdego traktują indywidualnie. Potrafią... katarzyna Polecam (1) Profesjonalna i miła obsługa. Na pewno skorzystam ponownie. Magda