Alice - ocena (1) Skorzystałam z usług Bryksa Car po raz pierwszy. Szybko, profesjonalnie,... Alice Tomasz - opinia (1) Obsługa z fachową wiedzą o markach w których specjalizuje się serwis.... Tomasz Vladimir - opinia (1) Naciągneli mi na kase! 19/08/2021 odebrałem samochód, a oni dodatkowo bez... Vladimir
Zbyszek - opinia (1) Dobra komunikacja , konkretnie i rzeczowo, warto skorzystać z ich usług. Zbyszek citroen c5 - opinia (1) bardzo rzetelnie i kompleksowo w 100% zaangażowani w rozwiązanie problemu citroen c5 Tomasz - opinia (1) Wygląda, jak "fake", gdy daje się komplet ocen maksymalnych, ale po prostu... Tomasz Jacek - opinia (1) Serdeczne podziękowania dla mechanika za szybką i trafną diagnozę w... Jacek Stłuczka (1) Skorzystałem z usług Bryksacar po raz pierwszy. Załatwili za mnie wszystko z... Jacek Genialne podejście do klienta (1) Gorąco polecam :) Podjechałem moją strzałą Peugeot 207 z misją wyszukania i... Paweł Rewelacja (1) Polecam ten warsztat a szczególnie zmotoryzowanym turystom odwiedzającym... Romulus111 Niezawodność i profesjonaliznm (1) Jestem posiadaczką citroena xsary 2.00 hdi. już nie pierwszy raz specjaliści... Katarzyna Naprawa bezgotówkowa (1) Miałam szkodę z AC nie chciałem zgłaszać ze względu na utratę zniżek ale jak... Jan Warsztata najlepszy w okolicach Trojmiasta (1) Szczerze polecam ten warsztat, tym którzy noe chcą być oszukani przez... Edyta Polecam (1) Jestem bardzo zadowolony z warsztatu. Profesjonalne podejście aż od momentu... Piotr Takiego warsztatu szukałam (1) Oddałam moją 407 do naprawy. Byłam już w kilku warsztatach i nikt nie mógł... Ania Rewelacja (1) Super warsztat. Wszystko zrobione idealnie. Polecam szczerze ten warsztat. Sebco Właściciele aut z silnikami THP, jeżeli wasze auto "bierze olej" -tu znajdziecie pomoc (1) Jestem właścicielem Citroena 1,6 THP z przebiegiem obecnie 150 tyś. km. Moim... Adam Fiedoruk Polecam (1) Szybka solidna obsługa. Cena przystępna. Zenon Kręcimorda Peugeot 508SW (1) Trafiłem do tego warsztatu z polecenia znajomych. Poprzedni mechanik... Daniel kobieta (1) Do tego serwisu trafiłam z polecenia. Super obsługa, przesympatyczni Panowie,... Alicja