Budować samemu czy kupić od dewelopera

Liczył ktoś koszty? kupić działkę i budować czy też kupić coś gotowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wg mnie do stanu deweloperskiego nie powinieneś zapłacić więcej niż 2500/m2.
Pomiędzy 2200-2500 to wg mnie uczciwa oferta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj liczyliśmy i wydatków nie było końca, a do tego nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać. Dlatego zamiast bawić się w coś na czym kompletnie się nie znamy i nawet nie mamy czasu na to, postawiliśmy na dewelopera texo. Dzięki temu mamy spokojną głowę i tylko czekamy na obiór, żeby dokończyć swoje gniazdko. W dodatku mieliśmy obierać mieszkanie w 2023, ale jednak będzie w tym roku (dzięki ci pogodo!), więc w terminie planowanego "odbioru kluczy" już będziemy tam mieszkać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli nie masz kupionej działki, to warto rozejrzeć się za osiedlami budowanymi przez deweloperów. Ja ostatnio przeglądałem oferty i trafiłem na osiedle Venti Park od dewelopera Texo. Lokalizacja jest idealna - blisko do obwodnicy oraz do centrum miasta, jednocześnie osiedle jest w spokojnej okolicy. Warto poszukać takiego osiedla, które będzie Tobie najbardziej odpowiadać i kupić od dewelopera :) Ty zajmiesz się wtedy tylko urządzeniem domu po swojemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...