Budros

Deweloperzy

Gdańsk, Jana Kozietulskiego 1

Anna M. - ocena (1) Niedawno odebrałam wykończone pod klucz mieszkanie na ul. Myśliwskiej.... Anna M. Anka - ocena (1) Bardzo rzetelna firma i super osoby do kontaktu. Nie wyłudzają danych pod... Anka Katarzyna - ocena (1) Jestem zadowolona ze współpracy z firmą budros. zależało mi na szybkim... Katarzyna
Anna - ocena (1) Super deweloper wykończenie mieszkań bezproblemowe zawsze można zadzwonić po... Anna Barbara - ocena (1) Jestem zadowolona z realizacji Nowe Kowale i Nowe Kowale Plus .Budros to... Barbara jacek - ocena (1) jak zawsze na poziomie jacek Eugeniusz - ocena (1) Bardzo dobry deweloper wszystko w terminie, bardzo dobry kontakt i jakość... Eugeniusz JS - opinia (1) Mieszkanie z wykończeniem pod klucz odebrane zgodnie z projektem. Części... JS Piotr - opinia (1) Deweloper w 100% wywiązał się z Umowy. Były niewielkie opóźnienia związane z... Piotr Agnieszka - opinia (1) Zakupiliśmy mieszkanie w inwestycji Nowe Kowale Plus i szczerze mówiąc... Agnieszka Nowy mieszkaniec Kowal - opinia (1) Odebrałem mieszkanie od dewelopera z tygodniowym opóźnieniem, ale względem... Nowy mieszkaniec Kowal Klaudia - opinia (1) Zakupiłam mieszkanie w Sentosa Park. Jestem bardzo zadowolona. Klaudia Ja - opinia (1) Super deweloper . Rzetelny , terminowy polecam . Ja JAnusz - opinia (1) Budros to solidny deweloper. Jesteśmy zadowoleni z wyboru mieszkania. Super... JAnusz Gosia - opinia (1) Kupiłam u nich mieszkanie w Gdańsku, na Brzeźnie, jakieś półtora roku temu i... Gosia Zadowolona mieszkanka (1) Mieszkam od 3 lat w mieszkaniu od tego dewelopera i jestem zadowolona. Z... Marylka Polecam :) (1) Kupiłam mieszkanie w Kamienicy Francuskiej i jestem bardzo zadowolona!!... Ania ul.taborowa / kamienica francuska (4) ..... czyżby kolejna ... betonowa ... ... moi znajomi szukali - cicho i... ... zdziwiony sąsiad ... Tedi - opinia (1) Jestem świeżo po odbiorze mieszkania w Kamienicy Francuskiej - okno miało... Tedi Polecam (1) GORĄCO POLECAM TEGO DEVELOPERA, ROZSĄDNA CENA ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ MIESZKAŃ DIPLO