BUNKIER

Kluby, dyskoteki Puby Galerie

Gdańsk, Olejarna 3

Jedzonko (1) Dbają o kobiety Liluana Mega super klub (1) Jestem mile zaskoczony tym jaka wysmienita zabawe oferuje Klubogaleria... Wito muzyka na żywo - cudo (1) Klub z duszą, inny niż wszystkie. Wyjątkowe brzmienie w środy - balsam dla... Hickory
Jedyny Taki! (1) Najlepszy klub w sercu Starego Miasta. Jestem stałym bywalcem i nigdy się nie... Zguba Świetne miejsce, ale obsługa... (1) Miejsce jest bardzo interesujące i ciekawe. Niewiele jest tak ciekawych... kobieta Wyjątkowość (1) Nie ma w Trójmieście galerii, które dają nam "coś więcej". Tu możemy zjeść,... PP Warto ! (1) Super miejsce z industrialnym wnętrzem. Obsługa miła i zabawa przednia.... Bartek Extra! (1) Bywam bardzo często i za każdym razem super zabawa! SuperP Wspaniałe miejsce (1) Jedno z najlepszych i najbardziej oryginalnych miejsc w Trójmieście!!!... Justyna trzeba zobaczyć, nie da się opisać (1) Miejsce o niepowtarzalnym wystroju. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czwartkowe... Kasia Cudowna atmosfera (1) Świetne miejsce na świetną zabawę. Ceny przystępne i miła obsługa. Stanowczo... Mateusz Byłem w ostatnią sobotę u was dawno takiego chamstwa nie było (1) Witam Bywam w Bunkrze średnio raz na miesiąc lub dwa, ale w ostatnią sobotę... Franek i spólka Wszystko fajnie ale ten ochroniarz na wejściu (1) Witam chodzi mi o tego wysokiego pomarszczonego pana na wejściu, czy on musi... artur Drogi zarządzie klubu (1) Wczorajsza sobota była bardzo fajna, niemniej jednak drogi zarządzie... Stały bywalec Sylwester (2) Beznadzieja. Muzyka nawet nienajgorsza. Natomiast to co się działo w... Lukasz piwo o smaku wody zrodlanej (1) W piatek wieczorem pierwszy raz odwiedzialm Bunkier,miejsce super ! Swietny... sylwia Domi - opinia (2) Impreza spoko kelnerki bardzo mile ale bramkarze to tragedia bylam tam... Domi Tragiczne burgery (2) Nie wiem, po co Bunkier bierze udział w akcji jedzenie za pół ceny. Serwując... zorgus Jakieś nieporozumienie (2) Na stronie internetowej klub reklamuje się wielkimi banerami, że "z okazji... Znajomy Królika jest dobrze! (1) dla mnie bomba Autor