BUNKIER

Kluby, dyskoteki Puby Galerie

Gdańsk, Olejarna 3

Świetna atmosfera , alko i szama (1) Świetne imprezy, koncerty i wtorkowy stand-up. Rewelacyjnie bawiłem się na... Jedrek Rezerwacjq (2) Rezerwowalam loże dla swojego męża na urodziny, wszystko wyszło lepiej niż... Zuzanna Mega miejsce! (1) Byłem tam kilka razy i nie omieszkam wpaść kolejny raz. Fajna obsługa i... Rafał
Polecam! (1) Świetne miejsce i gwarancja super zabawy! Dwa parkiety z fajną muzyką, miła... Zocha Polecam (1) Miła sympatyczna i pomocna obsługa, świetny wystrój i snaczne ciepłe jedzenie. Zadowolona Sztos (1) Stanowczo polecam. Klub i obsługa z duszą. Wiedzą co dobre. Na plus, że mają... Mateusz Świetna zabawa (1) Organizowaliśmy w Bunkrze 30 urodziny i wyszły super. Uśmiechnięta obsługa,... Mateusz Obsluga (1) Pierwszy koncert w Bunkier. Clock Machine Petarda ! Obsluga klubu poziom... Karolina Super miejsce (1) Bardzo duży wybór drinków. Jeśli nie wiesz co chcesz się napić, powiedz... Sulin Warto! (1) Niezwykłe miejsce! Intrygujący wystrój, super klimat i rodzinna atmosfera,... Julie Jedzonko (1) Dbają o kobiety Liluana Mega super klub (1) Jestem mile zaskoczony tym jaka wysmienita zabawe oferuje Klubogaleria... Wito muzyka na żywo - cudo (1) Klub z duszą, inny niż wszystkie. Wyjątkowe brzmienie w środy - balsam dla... Hickory Jedyny Taki! (1) Najlepszy klub w sercu Starego Miasta. Jestem stałym bywalcem i nigdy się nie... Zguba Świetne miejsce, ale obsługa... (1) Miejsce jest bardzo interesujące i ciekawe. Niewiele jest tak ciekawych... kobieta Wyjątkowość (1) Nie ma w Trójmieście galerii, które dają nam "coś więcej". Tu możemy zjeść,... PP Warto ! (1) Super miejsce z industrialnym wnętrzem. Obsługa miła i zabawa przednia.... Bartek Extra! (1) Bywam bardzo często i za każdym razem super zabawa! SuperP Wspaniałe miejsce (1) Jedno z najlepszych i najbardziej oryginalnych miejsc w Trójmieście!!!... Justyna trzeba zobaczyć, nie da się opisać (1) Miejsce o niepowtarzalnym wystroju. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czwartkowe... Kasia
1 z 4 »