BUNKIER

Kluby, dyskoteki Puby Galerie

Gdańsk, Olejarna 3

Jarek - opinia (2) Bunkier już schodzi na psy, kiedyś były 3 parkiety a na każdym inna muzyka... Jarek Krytyk - ocena (1) Tragedia, obsługa na "bramkach" dno! Sale przepełnione, na... Krytyk Robert - ocena (1) Bunkier to miejsce pełne pozytywnej energii, świetnej muzyki i przyjaznych... Robert
Grzegorz - opinia (1) fajna imprezka piwo dobre Grzegorz Kkkk - opinia (1) Duchota, smród, brak możliwości wyjścia Kkkk Julita - opinia (1) Fantastyczne miejsce! Wielkie, dużo miejsc do siedzenia, dwa parkiety i dwa... Julita Julita - opinia (1) Fantastyczne miejsce! Wielkie, dużo miejsc do siedzenia, dwa parkiety i dwa... Julita Mateusz - opinia (1) Fajne miejsca bez zadęcia jak większość klubów. Niewątpliwy atut do dobra... Mateusz Klient - opinia (1) Ochrona absolutnie nie powinna pracować z ludźmi. Widziałem jak dwóm... Klient Karo - opinia (1) Pani na wejściu bardzo niemiła. Klimat wystrój i muzyka też do niczego. Tylko... Karo Świetna atmosfera , alko i szama (1) Świetne imprezy, koncerty i wtorkowy stand-up. Rewelacyjnie bawiłem się na... Jedrek Rezerwacjq (2) Rezerwowalam loże dla swojego męża na urodziny, wszystko wyszło lepiej niż... Zuzanna Mega miejsce! (1) Byłem tam kilka razy i nie omieszkam wpaść kolejny raz. Fajna obsługa i... Rafał Polecam! (1) Świetne miejsce i gwarancja super zabawy! Dwa parkiety z fajną muzyką, miła... Zocha Polecam (1) Miła sympatyczna i pomocna obsługa, świetny wystrój i snaczne ciepłe jedzenie. Zadowolona Sztos (1) Stanowczo polecam. Klub i obsługa z duszą. Wiedzą co dobre. Na plus, że mają... Mateusz Świetna zabawa (1) Organizowaliśmy w Bunkrze 30 urodziny i wyszły super. Uśmiechnięta obsługa,... Mateusz Obsluga (1) Pierwszy koncert w Bunkier. Clock Machine Petarda ! Obsluga klubu poziom... Karolina Super miejsce (1) Bardzo duży wybór drinków. Jeśli nie wiesz co chcesz się napić, powiedz... Sulin Warto! (1) Niezwykłe miejsce! Intrygujący wystrój, super klimat i rodzinna atmosfera,... Julie