Burger Stacja

Burgery

Gdańsk, Franciszka Hynka 65

3City - opinia (1) Normalna burgerownia. W dobrym stylu. Nic na minus i umiarkowanie na plus. . 3City Kuba - opinia (1) pyszne burgery i sosy domowej roboty. mimo iż osobiście nie przepadam za... Kuba najlepszy burger w Gdańsku (1) najlepszy burger w Gdańsku Krysia
mój ulubiony lokal z BURGERAMI (1) co tu pisać, zawsze jest spoko, dobre mięso, czuć że to wołowina a nie wióry... Piotr M. Naprawdę warto (1) Przepyszne burgery w rozsądnej cenie! Duży wybór piw regionalnych i nie... Grzegorz super jedzonko (1) Bardzo miła obsługa zawsze chętnie tam wracam Wiolcia Zawsze zadowolony (1) Jadlem juz kilkanascie razy i zawsze bylo idealnie kompozycja smakowa burgera... burgerholik Warto wysiąść na stacji Zaspa SKM (1) Może nie każdego przekonuje ,,obiad" w bułce, jednak zdanie można zmienić.... marmur Czystość (1) Burgery smaczne, przystępne cenowo. Trochę mało wyczuwalny sos. Jednakże mam... Cyras Nie polecam (1) Pani przez telefon nie zorientowana i mało konkretna chyba słabo zna... Angelika Wrócę (1) Burgery bardzo dobre, frytki dobre. Dobre miejsce na szybkie jedzenie T-V Nie polecam!!! (1) Zamówiliśmy burgery z dostawą do domu, czekaliśmy ponad 2.5 godz., zamiast... Niezadowolony klient Polecam! (1) Przepyszne burgery! Dobrze wysmażone i doprawione mięso, odpowiednie... Gosia Gdzie się podziała Osowa?! (1) Pierwsze wrażenie "nowocześnie, fajnie, przyjemnie", przekraczając drzwi... tubepop Kiedyś było smacznie (1) Tak jak w temacie, kiedyś często tam chodziłem, burgery i frytki belgijskie... Maciej Jeden z najlepszych w Polsce (1) Wybrałem Olivę z oliwkami, suszonym pomidorem i sosem firmowym. Powiem tyle,... Piotr. Cz. Klasycznie, burger Gdańsk Główny i sok w ofercie lancz (1) Kolejny raz przyjechałem na ofertę lanczu i wybrałem Gdańsk Główny z sosem... John Zawiodłem się... (1) Pierwszym razme było ok, ale dzisiaj porażka. Gruby kawał mięsa, żylasty,... Michu Smacznie i czysto (1) Raczyłem się Burgerem "Sopot" i mogę go polecić ponieważ był pyszny. Schludny... klient lokal urządzony nowocześnie, ale ... (1) no właśnie. Frytki spalone na "wściekły mahoń". Fakt, że kartofle gatunkowo... q