Burger Story

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Gdyńska 4

Pawel - ocena (1) Super jedzonko!!! Pawel Em - ocena (1) Rewelacyjne składniki, świeże, pachnące, wołowina czysta, rozpływa się w... Em Marcin - opinia (1) Świetne burgery, ciekawe kompozycje smaków, wychodzisz najedzony pełen doznań... Marcin
Stefan - opinia (1) Absolutnie najlepsze Burgery w Gdańsku! Wraz z całą firmą od czasu do czasu... Stefan cerdito - opinia (1) Gdy jestem na Zabiance u rodziny, zawsze odwiedzamy Burger Story, jest to... cerdito EVA - opinia (1) jeżeli mam ochotę na burgera to zamawiam tylko w burger story! nie ma... EVA Marek - opinia (1) Super Burgery i Super Chłopaki. Duży wybór, piwka kraftowe również z regionu,... Marek Edzia - opinia (1) Byliśmy wczoraj z całą rodziną oraz przyjaciółmi, nie ma lepszych burgerów w... Edzia Super jedzenie ,wielkie porcje (1) Witam , Serdecznie polecam tę burgerownię ,buły są olbrzymie ,mięso grube... Michał Polecam! (1) Zdecydowanie polecam!! Na plus: niskie ceny, autorskie przepisy, duży wybór,... Brg super miejsce! (1) miła obsługa , schludny wystrój a co najważniejsze NAJLEPSZE burgery jakie... Pola Naprawdę dobre!!! (1) Po dwóch "testujących" wizytach myślę że te negatywne opinie są dziełem... Lazar Rewelka (1) Pierwszy raz byłem w lokalu w którym po wyjściu dalej czułem zapach swojej... Piecia Godne polecenia!! (1) Burgery bardzo dobre w smaku. Soczyste mięso, dobrze skomponowane składniki -... Kacper Gość (1) Bardzo fajny, przyjemny lokalik z miłą obsługą, no ale przede wszystkim ze... Gość rewelacja! (1) Największa porcja wołowiny chyba w całym Trójmieście, dodatkowo bardzo... Zosia MEGA! (1) Zdecydowanie najlepszy burger jaki jadłem! Bułka orkiszowa petarda! polecam! Mirek Zawiedzeni (1) Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, wybraliśmy się na burgery, niestety... rozczarowani Polecam. Smaczne burgery, miła obsługa (1) Wybrałam się ze wczoraj ze znajomą. Zamówienia : Clasic 2 i PL Burger - z... jacha Pierwszy i ostatni raz. (1) Wybrałem się wczoraj do Burger Story. Wystrój bez wyrazu, w środku chłodno.... Piotr