Damian - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z pracy studia CAR-LUX. Profesjonalne podejście do... Damian Wojtek - ocena (1) Najwyższy poziom Wojtek Śpiewak - ocena (1) Firma gotna polecenia. Odpindolili i zabezpieczyli lakier samochodu. Wiedzą... Śpiewak
Tomek - ocena (1) Polecam usługi firmy Car Lux. Profesjonalna i życzliwa obsługa. Tomek Daniel - ocena (1) Usługa zrobiona perfekcyjnie. Firma godna polecenia! Daniel Robert - ocena (1) Zdecydowanie polecam. Usługa wykonana zgodnie ze sztuką. Auto oklejone folią... Robert Paweł - ocena (1) Zaraz po odbiorze auta z salonu CAR-LUX zabezpieczył mi samochód folia... Paweł Paweł - ocena (1) Profesjonalne podejście . Miejsce pełne pasji. Usługa wykonana na najwyższym... Paweł Andrzej - ocena (1) Do tej pory jedyna firma która spełnia moje oczekiwania w 100%. Bardzo... Andrzej Marek - ocena (1) Auto po ceramice wyglada lepiej niż z salonu. Bardzo miła obsługa, jestem... Marek Dorota - ocena (1) Profesjonalnie i kompleksowo wykonana usługa. Podejście do klienta na... Dorota Jan - ocena (1) Polecam firmę. Wszystko OK, kontakt, obsługa. Profesjonalne podeście do... Jan Piotr - ocena (1) Pełny profesjonalizm, gorąco polecam !! Mój autko po kompleksowym czyszczeniu... Piotr Wiesław - ocena (1) Ponad 6 miesięcy temu zabezpieczyłem w CAR-LUX nowy samochód folią ochronną.... Wiesław Michał - ocena (1) Jestem pod wrażeniem. Auto wygląda lepiej niż jak wyjechało z salonu. Gorąco... Michał Adrian - ocena (1) Carl-Lux nakładał na mój samochód powłokę ceramiczną cóż powiedzieć pełna... Adrian Karol - ocena (1) Profesjonalnie wykonanane usługi (mycie, zabezpieczenie lakieru, oklejenie... Karol Kamil - ocena (1) Potrzebujesz profesjonalnego studia autodetailingowego, aby zajęli się Waszym... Kamil Aleksander - opinia (1) Świetne miejsce. Profesjonalne podejście do klienta, doradztwo na wysokim... Aleksander Aleksander - opinia (1) Świetne miejsce. Profesjonalne podejście do klienta, doradztwo na wysokim... Aleksander