Audi Allroad - świetna robota! (1) W ciągu jednego dnia 6-cio letni Allroad (kolor Java Braun) odzyskał wygląd z... Grzegorz Audi jak z salonu (1) Korzystaliśmy z mężem z usług Car-Lux i jesteśmy bardzo zadowoleni z... Grażyna Miło, sympatycznie, ale... (3) zachęcony pochlebnymi opiniami zamieszczonymi na Trójmiasto.pl postanowiłem... Rem
Zadowolony klient (1) Miałam okazję korzystac z usług danej filmy , jestem zadowona. Fachowe... Autor Profesjonaliści (1) Ekipa jest profesjonalna, widać, że im zależy na efekcie, są słowni i... Paweł REWELACJA (1) Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy korzystałem wielokrotnie i za... Arek- Zadowolony właściciel BMW e92 (1) Badzro miła obsługa, profesionalizm i dbałość o klienta. Rafal Audi A4 (1) Naprawde polecam! Efekt oszałamiający. Cała ekipa Car-Lux zna sie na rzeczy.... Zadowolony klient Polecam bo są najlepsi w Trójmieście i poza nim również (1) Jeżeli potrzebujesz umyć auto jedź - drugi raz sam już nie bedziesz chciał go... Andrzej CAR-LUX Auto Detailing - POLECAM !!! (1) Oddałem swoje auto w ręce chłopaków z CAR-LUX wykonali pełną regeneracje... Kamil