fireromek - ocena (1) W tym miejscu opisuje się wrażenia z usługi jaka została wykonana. Więc w... fireromek Agata - ocena (1) Najlepsi :-) usługi na najwyższym poziomie i przemili właściciele wraz z... Agata Mateusz - ocena (1) Samochód oklejony idealnie folia nie jest widoczna - mam zabezpieczony lakier... Mateusz
Piotrek - ocena (1) Usługa wykonana na najlepszym poziomie. Jestem zadowolony i polecam :) Piotrek Szymon - ocena (1) Polecam! Idealnie dobrane usługi do potrzeb klienta, efekt naprawdę WOW!! Szymon Mariusz - ocena (1) Efekt woow, profesjonalne podejście i wykonanie, cena umiarkowana. Polecam Mariusz Rafał - ocena (1) Wszystko tak jak powinno być. Efekt przeszedł moje oczekiwania... Rafał Michał - ocena (1) Wykonywaniem w tej firmie powłokę dla 3 moich aut zawsze byłem bardzo... Michał Ludzik - ocena (1) Pełen profesjonalizm, trafna ocena oczekiwań klienta, właściciel pomocny... Ludzik Michał - ocena (1) Szczerze polecam za profesjonalizm i mią obsluge. Oby wiecej takich... Michał Karolina - ocena (1) Najlepsza forma w trójmieście Karolina Maria - ocena (1) Tak dokładnie wypranego i wyczyszczonego auta nie miałam. Wszystkie plamy... Maria Kacper Wroński - ocena (1) Bardzo polecam CAR-LUX Detailing, duży profesjonalizm, swietnie dbają o auta... Kacper Wroński Sylwia - ocena (1) Usługi na najwyższym poziomie, dokładnie i precyzyjnie. Polecam Sylwia Karol C - ocena (1) Profesjonalna usługa zabezpieczenia lakieru i oklejania samochodu oraz... Karol C Kris - ocena (1) Super obsługa. Bardzo konkretni i fachowi . Polecam bardzo profesionalni Kris Dariusz Kijewski - ocena (1) Serdecznie polecam wszystkim fanom czterech kółek. Firma godna polecenia.... Dariusz Kijewski Tomasz CZYŻ - ocena (1) Zawsze pełny profesjonalizm, doradztwo i jakoś wykonywanych usług 10/10.... Tomasz CZYŻ Jacek - ocena (1) Polecam wszystkim firmę carlux Jacek Mateusz Sinkiewicz - ocena (1) Kompleksowa usługa, super właściciel :) polecam Mateusz Sinkiewicz