CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Co prawda Clo nie brałam, ale w wątku się udzielałam i są fajne dziewczyny :) Teraz mi przypadło założenie nowego :)
Więc ja i mój 2centymetrowy lokator przesyłamy fludiki i życzymy powodzenia !!! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Żonka, nie to jest mój pęcherzyk naturalny, ja żadnych leków nie biorę oprócz euthyroxu, ale to na tarczyce ;)

bo właśnie lekarz obawiał się, że pęcherzyki mi nie rosną, po to był monitoring ;) ale jak widać wszystko w najlepszym porządku jest ;D

zobaczymy - nie nastawiam się, ale cieszę, że wszystko działa w miarę ok :P

a Ty brałaś clo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olesiu najważniejsze, że ten jeden jajnik działa jak trzeba... Ja mam dwa i miałam duże problemy z samym rośnięciem pęcherzyków. A ty teraz jesteś na clo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

olesia super :) najważniejsze,że czujesz się pod dobrą opieką :)
Trzymam kciuki za pęknięcie i oczywiście za zafasolkowanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

zonka - mi lekarz też mówił, że powinien mi ten pęcherzyk pęknąć w okolicach piątku, soboty, bo rzadko zdarza się, że pęka przy 17 mm :) \więc trzeba działać :D

u mnie tylko minusem jest, że mogę polegać tylko na jednym jajniku, bo tak gdyby na dwóch były pęcherzyki - zwiększyły by szanse na zaciążenie :D ale co tam, ważne, że ten jeden też jest skory do działania :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Super, że wizyta udana :) Nie przesłyszałaś się - 17 mm to prawidłowa wielkość :) Pękają zazwyczaj przy 20-24mm, choć mi w szczęśliwym cyklu urósł jeden 27mm ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Również serdeczne gratulacje dla Bombelkowej ;) Całuski dla Bartusia :)

To i ja dzisiaj po wizycie u dr. Skweresa - endometrium idealne :) a pęcherzyki mam chyba dwa w tym jeden dominujący usłyszałam, że mam 17 mm (i tak cały dzień byłam przekonana), ale mój Mąż mnie uświadomił, że to chyba chodziło o 1,7 mm - gdzie taki wielki pęcherzyk by urósł? :D aj zakręcona jestem przez to wszystko :)

5.04 muszę zrobić badanie progesteronu, no i teraz są najważniejsze 4 dni :D he, he... A 10.04 mam kolejną wizytę, aby zobaczyć czy pęcherzyk pękł :)

wiecie co? czuje w końcu, że jestem w dobrych rękach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Stokrotko mnie tak brzuch bolał od 26tc mimo, że król był tylko jeden:) w nocy też nie mogłam się przewrócić i zmieniałam pozycję trzymając się za ramę łóżka, a pod koniec ciąży to mąż mi musiał pomagać tak mnie bolał brzuch.. i przy chodzeniu tak jak u Aszi myślałam, że Julek wypadnie czułam taki ucisk:) ostatnie dni to z tego bólu trudno mi było przejść nawet kilka kroków..ale jak leżałam i siedziałam to nic nie bolało:) Pampersów premium nie kupowałam, więc nie wiem jaka jest różnica.. ale przestałam eksperymentować z pieluszkami i kupuję tylko pampersy inne pieluchy Julkowi nie służą..
Iwonus obyś się dobrze czuła po bromku i żeby się szybko udało:)
Kasia sukienka piękna! Następną chcę dziewczynkę, żebym też mogła takie kupować:)
Bombelkowa wielkie gratulacje! Bartusiu witaj po tej stronie brzuszka:)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Dzięki Asi_26,oby i nam szybko się wchłonęło,mam nadzieję że tak będzie.
A Wam dziewczyny życzę szybko upragnionego potomka,tak bardzo Was podziwiam i szanuję,za Waszą walkę,determinację ale zobaczycie to wszystko zostanie wynagrodzone,tylko nikt nie zna dnia,ani godziny ale napewno tak będzie,jeszcze same będziecie udzielać rad i wspierać innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Iwonus - czyli jest calkiem ok.. bromek zbije Tobie prl miejmy nadzieje,ze szybko.. ja dostalam na prl dostinex pol tabletki na tydzien..

Maluszki dzisiaj strasznie aktywne:-) ciagle mi brzuch zmienia ksztalt hihi...

jutro wizytka u gin..ciekawe czy duzo urosly i czy duzo juz waza:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Taką mam nadzieję:)
w ogóle sierotka jestem - endometrium 7,7 mm, pęcherzyk jeden na lewym (1,3 cm), drugi na prawym (1,4 cm).

Nie mm,tylko cm - chociaż teraz już w ogóle zgłupiałam i nie wiem w jakich wartościach podawał:p nic dowiem sie więcej w piątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

No, może teraz pójdzie z górki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Po wizycie.
Wyniki PRL nie spodobały się za bardzo, bo wynik nie jest dobry. To może utrudniać zajście w ciąże ale jej nie wyklucza (tak mi powiedział dr:) Dostałam Bromergon, na początek ćwiartka i stopniowo więcej aż do 1 tabletki.

Co do pęcherzyków są ;) endometrium 7,7 mm, pęcherzyk jeden na lewym (1,3 mm), drugi na prawym (1,4 mm). Kolejna wizyta w piątek i wtedy zobaczymy co dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Zbieram się do gin - po 20 wrócę to dam znać:)

Ładnie proszę o trzymanie kciuków:)!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Ania27 mój młody też miał stwierdzoną torbiel, z tym że w jamie brzusznej. Faktycznie one dość często samoistnie się wchłaniają, więc postaraj się nie stresować.
Jak chodziłam na badania prenatalne to u dziecka z jednej z dziewczyn też stwierdzono torbiel w mózgu, ale pięknie się wchłonęła!!! Będzie dobrze zobaczysz:)
Kkasia sukieneczka śliczna:) Bardzo mi się podoba
Stokrotka ja pod koniec ciąży miałam wrażenie, że młody mi zaraz "wypadnie":) miałam wrażenie jakby jego głowka wystawała mi z krocza-dosłownie hehe także takie uroki ostatniego trymestru:)
A ja miałam dostać okres 18go i d*pa znowu mi się wszystko pierdzieli;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

no to mnie uspokoilas Koraliczek.. jutro ide do gin i pewnie o tym powiem,ale to zawsze jak mi ktos powie,ze to normalne w ciazy.. liczylam po obiedzie ruchy dzieci.. i bylo ich 27tych silnych w 15 minut:-)) przestalam liczyc bo tyle ich bylo,ze nie nadazalam.. :-))

stwierdzilam,ze musimy dokupic jakas komode do sypialni..bo nie wiem gdzie pomiescimy to wszystko..

kupilam dzisiaj te pieluszki pampers premium care bo byly w promocji 78sztuk za 37,79zl to chyba sie oplacalo..:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

stokrotko jestes juz w takim tygodniu ciazy ze teraz bedzie cie co chwile cos bolec :) bol kosci lonowej jest ok, mnie tez bolala juz okolo 30 tc.. dzidzius rosnie, miednica sie rozrasta, wszystko się szykuje powoli do porodu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Ciesze sie,ze Julek ma sie lepiej:-))

Kkasia - mna sie nie przejmuj, moj maz cos tam ogarnal:P ale i tak co do czego to TYMI sprawami bedzie zajmowala sie moja sis..

Iwonus - odezwij sie jak znajdziesz chwile.. jak twoje pecherzyki??

sluchajcie mam pytanie - moze glupie i banalne ale..czym sie roznia pieluszki pampers te niebiesko-zielone od tych w bialym opakowaniu z napisem premium care??

czy to normalne,ze boli mnie hm.. kosc lonowa? bo nie boli mnie brzuch tylko nizej jakby kosc łonowa i to najczesciej jak chodze za duzo i po calym dniu jak sie poloze to mam problem by sie z boku na bok w lozku obrocic bo boli..

Bombelkowa urodzila Bartusia przez cc, nic wiecej nie wiem.. czy to wczoraj czy dzisiaj.. ale sa juz razem wiec sie doczekala bo tyle czasu w szpitalu.. gratki dla Ciebie Bombelkowa:-)

milego dnia Kochane:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Asia ale teraz juz przynajmniej masz ta swiadomosc w glowie i bedzie Ci latwiej. A czas do ciąży zleci nim sie obejrzysz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Koralik dzięki, sama musze sobie wypracowac tą moją cierpliwość, troche to trwało nim doszłam do takiego wniosku no ale ja juz taka w gorącej wodzie kąpana :p z resztą każda chyba w swoim czasie miała taki moment, tylko może szybciej :P

Olesia no to ja zazdroszcze podejścia rodzinki, moi sa tak samo niecierpliwi jak i ja i co chwile podejrzenia, pytania itd, teraz ida święta więc już w ogóle będzie 100 pytań :/ a powiedzieć,że sie źle czuje czy coś, to zaraz,a może w ciąży jesteś? eh :/ nie pomaga, ale trudno.

Iwonuś czekamy na info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Iwonus, ta przed obciążeniem podwyższona i to znacznie, a ta po już w normie - ja nigdzie norm nie mogłam znaleźć, ale jutro więc u mnie też to pierwsze wychodzi lekko poza, bo za pierwszym razem miałam (jak robiłam badanie) 510, po obciążeniu podwyższone nieznacznie, a teraz 500 a po obciążeniu ponad 5 tys coś tam coś tam... jutro będę u Niego więc się upomnę co i jak :) a Ty już leki dostałaś? Czy musisz powtórzyć badanie? :)

Co do tych "żartownisiów" owszem nie ma się żadnej rady na głupotę ludzką, ale kurcze wydaje mi się, że każdy powinien chodź odrobinę taktu zachować... no, ale co zrobić :) mi w życiu do głowy nie przyszłoby powiedzieć o jakiejś kobiecie, że jest pusta, bo nie może zaciążyć, a raczej na odwrót dla mnie puste są osoby co tak myślą i mówią... :/

Asiu, to prawda trzeba się wyluzować, bo sterowaniem się i spinaniem, nic nie osiągniemy a raczej możemy uzyskać odwrotny skutek ;) już wielokrotnie mówiłam, ale cieszę się, że mam podejście swojej Rodziny do tej sprawy takie jakie mają... Babcia ciągle mi powtarza, że mam jeszcze mnóstwo czasu, w końcu na swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku 31 lat ;) he, he... to buduje i pozwala się nie załamywać ;P

Iwonus - daj znać jak tam Twoje pęcherzyki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

remont mieszkania (12 odpowiedzi)

Witam forumki:) Jesteśmy z mężem w trakcie remontu mieszkania. Poszukuje sprawdzonych fachowców...

Naprawa zabawek (11 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...