Czerniawski Meble

Meble kuchenne Zakłady stolarskie

Gdańsk, Damazego Tilgnera 36

Maciej Osmanowski - ocena (1) Pan Bartek jest profesjonalistą polecam serdecznie! Maciej Osmanowski Pablo - ocena (1) Tanio, szybko i bardzo fachowo! Meble wykonane z dużą starannością i... Pablo Agnieszka i Grzegorz - opinia (1) Profesjonalizm w 100%. Właśnie cieszymy się nową kuchnią zrobioną przez Pana... Agnieszka i Grzegorz
Mariusz - opinia (1) Pan Bartosz wykonał dla mnie zabudowę w kuchni, lazience, garderobie,... Mariusz Asia - opinia (1) Projekt i wykonanie kuchni zrealizowano w terminie. Jakość wykonania i... Asia Magdalena - opinia (1) Pan Bartosz wykonywał dla nasz meble łazienkowe, zabudowę w łazience i... Magdalena Darek i Marta - opinia (1) Świetny fachowiec czas wykonania super jakość i wykonanie na 6 + Darek i Marta dorota k. - opinia (1) perfekcyjne doradztwo, wykonanie - SUPER dorota k. Meble na wymiar do mieszkania (1) Witam, Na warsztat Pana Bartka trafiłem z polecenia Pani Architekt. Do... Patryk Male mieszaknie : meble kuchenne i szafa do przedpokoju (1) Projekt udany, ergonomiczny, choć grafika prezentacji podstawowa. Porada w... Mariusz meble kuchenne (3) Zamówiliśmy u Pana Bartosza meble kuchenne. Pan Bartosz jest profesjonalistą... Adam biała kuchnia (1) jestem kolejnym zadowolonym użytkownikiem kuchni wykonanej przez Pana... Beata Pan Bartosz? Polecamy! (1) Pan Bartosz robił dla nas całą kuchnię, zabudowę WC, łazienki oraz... mr Meble na zamówienie (7) Pan Bartek wykonał dla nas meble kuchenne, szafę łazienkową oraz blat z... Iwona i Maciej Meble kuchenne - BARDZO POLECAM (1) Zamówiliśmy u Pana Bartosza meble kuchenne. Meble już mamy kilka miesięcy i... Robert Zabudowa kuchni i łazienki (1) Znalezienie dobrego stolarza, który doradzi, zaprojektuje i wykona meble w... Kawosz Meblodar, czerniawski meble - proszę o opinie. (48) Witam jestem na etapie projektowania kuchni. Spotkałam sie z wykonawcami... ona Kuchnia idealna (1) Będąc w trakcie remontu całego mieszkania, człowiek może wiele razy upaść i... Kamila Meble kuchenne, zabudowa łazienki, garderoba (1) Jeśli ktoś szuka profesjonalnego stolarza, sumiennego, w przystępnych cenach... Natalia opinia na temat mebli kuchennych (1) Fachowość i profesjonalizm Pana Bartosza zasługują na wielkie... Anna i Zbigniew