COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Czekam z niecierpliwośćią:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

To niedlugo sie poznamy :)dzieki za informacje.Nie sadzilam ze sie ktos odezwie a tu prosze jaka mila niespodzianka:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hej ja już pracuje 2 miesiące we wrocku jestem kelnerka i płaca zawsze bez problemow, mozna duzo zarobic ludzie sa ok zawsze pomagaja jak czegos nie wiesz to nikt cie samej nie zostawi. Jest super i daja nam lekcje z angielskiego za darmo!
Polecam!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Kate dam Ci znac jak jest we Wroclawiu:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Dzieki za dobre wiadomosc miki :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Nie wiem jak we Wrocku ale mam nadzieje że tam jest tak zarąbiscie jak w Olsztynie. Życzę ci tego:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ja pracuje jako hostessa:) i we Wrocławiu jest super:) fajna kierowniczka fajny klub i dziewczyny:) także czekamy na Ciebie:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hej :) niedlugo bede pracowac w cocomo we Wroclawiu jako hostessa i jak sie oswoje to jako tancerka.Moze ktos pracuje we Wroclawiu?Jaka jest tam atmosfera i cala reszta?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ale prymityw, i do tego pisac nie potrafi
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Co ty mozesz wiedziec o matkach i dzieciach, nie wiesz, nie wypowiadaj sie. Nie mierz wszystkich wlasna miara, to ze ty okłamywałas matkę to nie znaczy, ze kazda mloda dziewczyna tak robi.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

7zl brutto, 50zl przez 2 tygodnie, umowa zlecenie bez zadnych swiadczen
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

to dziwne co piszesz bo ja jestem hostessa i kase zawsze dostaje... zreszta bez kasy te dziewczyny ktore ze mna pracuja nie przyszly by do pracy i kluby by nie dzialaly wiec jak mozna tak pisac....;/ kae zawsze dostaje,,,,ludzie ogarnijcie sie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Zgadzam sie z barmanką!!! Tez mnie to wkurza jak ludzie źle gadaja na temat naszej pracy. Pracujemy uczciwie jak w kazdym innym klubie wiec co jest w tym dziwnego że nam dobrze płacą za dobrą pracę. Jak sie komus nie chce pracowac to potem pisze takie głupie komenty zeby pogrążyć innych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

mówisz, że wiesz co mówisz bo tam pracowałaś... No tak się składa że ja tam pracuje za barem i też wiem co mówie !!
Nie zauważyłam żeby byli niewypłacalni... Normalnie dostaje swoje tygodniówki i tyle.
Jest jedna rzecz to przyznaje, że wypłaty ze środy przesunęli na piątek.. może o to ci chodzi ?? No ale raczej nie jest to oszustwo...
Poza tym nie pisze niczego na niczyje polecenie. Nie wiem kto to jest magda Urbaniak i mam w to wylane.

Po prostu pracując w cocomo czuje się obrażana przez takich ludzi jak wy. Pracuje, studiuje i utrzymuje się sama a robi się z nas jakieś lafiryndy. Ogarnijcie się ludzie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

droga Barmanko, ja nie przesiaduję na forach o gogo, ja zaglądam na forum trojmiasto.pl. Poza tym fakt, iż tyłka publicznie nie pokazuję, nie czyni ze mnie zacofanej, cnotliwej bogobojnej....
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

nie wyplacają kasy i zle traktują a pozytwne komentarze byly pisaene z centrali na polecenie magdy urbaniak i nie ma w nich ani grama prawdy. uwierzcie mi w to co pisze sama pracowalam i nie wypalacili mi kasy teraz mam wyrzuty suminia bo praca gdzie obiecywali dobre pieniadze stala sie koszmarem. pamietajcie jak ktos w tycz czasach obiecuje ci swietne zarobki to musi to byc sciema!!! nie ma zadnej nauki tanca dziewczyny musza same sie uczyc a jak ktos powie ci ze wypalata sie spozni 2-3 dni to znaczy ze juz jej nie zobaczysz Wszystkich tak oszukuja
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

pracowalam w klubie cocomo i dla sprostowania powiem pozytywne komentarze sa pisane na polecenie magdy urbaniak z centrali a nie przez pracownice.sa niewyplacalni i jest przeciwko firmie wytoczony pozew zbiorowy poniewaz okradali klientow na grube sumy. w stanie upojenia alkoholowego na rachunki nabijane sa sumy dwukrotnie wieksze niz powinny panowie ktorym nie zgadzal sie stan rachunku jak i dziewczyny oszukane moga sie dolaczyc do pozwu.Nie dajcie sie oszukac w tych pozytywnych komentarzach nie ma ani grama prawdy. werbuja mlode i glupie dziewczyny ktore daja sobie zamydlic oczy wysokimi zarobkami nie wyplacaja kasy a co tam i tak na jej miejscie sie znajdzie nowa ktora da sie oszukac. dziewczyny nie badzcie glubie sama pracowalam w cocomo i wiem co mowie.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ja pracuje i polecam, fajne zarobki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

do ~krysia - mnie tylko ciekawi co taka moralna osoba i ukochana żona robi na forum o klubie GoGo :)

Coś jednak panią krysie odrobinkę tu ciągnie :) To ten typ " chciałabym, ale siem bojem "

pozdrawiam cnotliwych którzy przesiadują na forach o gogo :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ja pracuje i jest ok. Płacą bardzo dobrze i w terminie. A atmosfera w klubie jest naprawde fajna.Przychodze do klubu na luzaku,no stres. To pierwsza praca która naprawde lubie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17

Inne tematy z forum

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (55 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Praca K2 Dystrybucje (28 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Jak daleko dojeżdżacie do pracy? (22 odpowiedzi)

Ciekawi mnie jak daleko dojeżdżacie lub jesteście w stanie dojeżdżać do pracy? Czy szukacie pracy...