COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hmm, to kwestia moralności i jakby nie było - zaradności życiowej. Ja wcale nie muszę machać gołym tyłkiem przed obcymi ludźmi a mam bardzo interesującą pracę, opłacalną - o 16 jestem w domu i mogę wraz z ukochanym mężem i dzieckiem pójść na spacer. Moje ciało to moja intymność. Ćwiczę je i dbam o nie dla swojej własnej potrzeby a chwalę się nim tylko i wyłącznie przed mężem, który potrafi okazać mi swoją fascynację moim wyglądem.
Skoro dla Was pokazywanie gołego ciała śliniącym się staruchom to nic takiego, a praca po nocach i brak normalnego funkcjonowania (wątpię, abyście miały np. dzieci - bo kto się nimi zajmuje?a jeśli macie, to niezły przykład dajecie), powodzenia:-)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

no ja jestem barmanka, i jak patrze na nasze tancerki to sama bym sobie poszalala jak one....a jaka kasaaaaaa.....mowie wam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

dziewczyny ja tam wole potanczyc niz siedziec kilka godzin w jakiejs nudnej pracy za marne pieniadza, a tu czesto w jeden wieczor zarobisz wiecej niz ludzie w miesiac!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Moja przyjaciólka tam tańczy.Z tego co mówi to fajnie się tam pracuje.A kase napewno zgarnia bo ciagle kupuje sobie drogie ciuchy i wszędzie sie tksa wozi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hehehe spoko ze tak uwazasz zobaczysz jak przyjdzie ci sie rozliczyc dostaniesz pit nie z cocomo tylko z eventu czy jakos tak i tak naprawde nie odprowadzaja skladek od ciebie i ZUS szybko sprowadzi was na ziemie i odsloni wam oczy > PoZDRO dla wszystkich baranow ktorzy daja sie .... w d*pe Jasiowi SZ . jak nie wierzycie sprawdzcie sobie w necie kto to ( podpowiem jan SZ symultanka ) hahahahahaha
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: do ostatniej odpowiedzi

najwidoczniej przedmówca nie ma pojęcia o czym mówi, w cocomo przy odpowiednim zaangażowaniu można super zarobić, niestety za duzo osob pisze tego typu komentarze nie majac pojecia jak wygladaja realia....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ja pracuje w tym klubie od jakiegoś czasu i wypłaty dostaje na czas. Mozna bardzo dobrze zarobić jesli się chce pracowac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: do ostatniej odpowiedzi

Do Ulubienica. Ale osoby które jeszcze nie pracowały w klubie i nie miały okazji sprawdzić muszą być też świadome, że większość tych prymitywnych złych opinii pisze konkurencja albo pracownicy którzy zostali wywaleni z pracy np.: za kradzież.
A tu na forum są przynajmniej 2 takie osóbki, bo miałyśmy nieprzyjemność poznania się. Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: do ostatniej odpowiedzi

Ja tam radze spróbować, albo popytać ludzi którzy naprawde tam pracują. Bo takie gadanie na forach co sie komu wydaje - to nic nie jest warte... i tylko wprowadza ludzi w błąd
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: do ostatniej odpowiedzi

no ja robiłam wywiad wśród znajomych znajomych i podobno na serio tancerka tyle zarabia...podobno koło trzech tysięcy nawet tygodniowo...także nie sądzę żeby to była ściema, skoro nie tylko tutaj takie info można spotkać...chociaż jak pomyślę logicznie...to mi się to wydaje niemożliwe, bo przecież teraz kryzys, ludzie nie mają kasy, grosze się zarabia wszędzie...to na kim oni tak zarabiają, że mogą tyle zapłacić tancerkom?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Re:dograżyny

bła ha ha ha 4tys???? laski ale macie fantazję :D tyle to dobre prostytutki zarabiają więc może przestańcie bajki opowiadać

Prawda jest taka że to są działania marketingowe - te wszystkie ogłoszenia to jedna wielka ściema, chodzi o pozycjonowanie, chodzi o zainteresowanie - im więcej gadacie tym więcej ich w sieci - proste, a wy się dajecie w murzyna robić :P
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Re:dograżyny

nawet zasmarkane promotorki ( bez urazy oczywiście ) zarabiają po 2-3 tyśli. to raczej więcej niz na infolinii :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Re:dograżyny

nie zarobiłam mniej niż 4 tys jeszcze, choć też myślałam, ze to średnio możliwe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re:dograżyny

oooo ktoś w temacie, opowiedz czy te zarobki które wszędzie są mówione że są takie duże u ciebie też są wysokie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

co fakt to fakt...jak chce się zaliczyć to lepiej iść do agencji
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dogośki

a co chcesz wiedzieć? ja pracuje w cocomo od 6 miesięcy czy jakoś tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dogośki

wchodzi tu ktoś czasem? czy nie ma co prosić o info??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

heh ja pracuję pół roku, czadem się drobne różnice zdarzają, ale w moment sa naprawiane, jakby nie patrzeć trochę nas pracuje, a księgowość jest jedna i tylko ludze tam pracują:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

dogośki

heeeeej! jesteś tam gośka? weź coś wiecej opowiedz skoro pracujesz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ja nigdzie nie słyszałam żeby dziewczyny od ulotek się szkoliły w innym mieście..bo u siebie na miescie ma sie przyuczenie...chyba ze sie cos zmieniło...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

praca w call center (21 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (58 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Firmy z branży stoczniowej które należy unikać..... (49 odpowiedzi)

Witam wpiszcie tu teraz trójmiejskie firmy z branzy stoczniowej które należy unikać i...