COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witam. Masz rację w tym co piszesz , pracowałam tam prawie dwa lata i wiemn na czym ich praca wygłada, tylko kasa kasa i nic więcej ich nie interesuje nawet twoje zdrowie , czy że masz problemy rodzinne i tak kary ci się należą. Jest to jedno wielkie przestępstwo , ale ja już się o to postaram by wkońcu zapłacili za grube tysiące które mi wiszą , i nie tylko mi. Są to złodzieje , a właściciel to kryminalista bez serca i duszy... A wszystkie panie kierowniczki , lecą tylko na kase nie licząc się z uczuciem i życiem prywatnym pracowniczek... Żałosne i tyle na ten temat... Pozdrawiam
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witam. pracowałam w tym Clubie prawie dwa lata i uważam że masz rację, nie tylko klientów okradają , ale i pracowników , dość długo to znosiłam, i wkońcu trzeba z nimi porządek zrobic , bo to oszuści a szefem jest kryminalista, który dba tylko o Siebie , a Ja Go zniszcze, za Siebie i za wszystkie dziewczyny , które okradł...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

'witam. pracowałam z koleżanką , uważam że ta 'FIRMA' jest nie wypłacalna , oszukują na każdym kroku, kara za karą np.; nie przyjście do pracy 2,500tyś, spóznienie się na rurę 50zl, za minute spóznienia się do pracy 10zł, KAŻDA KARA JEST PRZESTĘPSTWEM , jutro zgłaszam to na policje, a cały szef jest kryminalistą..... FIRMA nie liczy się z Twoim życiem osobistym , także nie ma żadnyh wytłumaczeń jak to powiedziała MONIKA MAZUR główna kierowniczka( stolec ) inaczej mówiąc , bo inaczej tej osoby nie można określić , jest to osoba bez uczuć , rodziny i która nie zna prawdziwego życia , jak każdy zarządca tego burdelu... wiszą mi grube tysiące ale to zdobędę drogą prawną , a nie jak oni kryminaliści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Lekkie przegięcie. Podsłuchy i inwigilacja 24/dobę. Za tak małe pieniądze? Nie ufacie pracownikowi od samego początku widzę. Patologia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hahahhaa sory mordo ale przy barze masz kamere ;) poza tym mozesz patrzyc jak robi sie drink . [_ zenada zenada

czemu wypowiadaja sie oosby tore ta nigdy nie byly ? ;) tylko sa zakochani w interwencji? ;)

burdele to amcie w glowach
a dziwki w domach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

szmaty ? :) i teraz mamy przyklad Pana ze wsi ;) , ktorego nie ejst stac na wejscie za 30zl, to ze kelnerki namawiaja na drinki to chyba oczywiste o jets biznes, nikt wam nie karze sie kasa popisywc ;) wejscie samo wystrczy ;D , ale podejrzewam ze osob z takim poziomem nikt nigdy tam nie wpuści ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

I wreszcie osoba, która tam była . Jak można mówić, byrdel, r******ąsię, dziwki. To nie jest malutki jeden lokal tylko 22 w Polsce klub, jestem w 100% pewna, że męźczyzni któzy się wypowiadają, ,,przelecialem ja,, chciala sie bzykac, tak na prawde nigdy tam nie beda i nie byli. Zeby wejsc tam tzreba pokazac jakąś klase, a nie chamstwo i brak zorientowania co znaczy dobra zabawa ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: do ostatniej odpowiedzi

Jeżeli już chcesz kogoś pouczać to naucz się lepiej pisać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: do ostatniej odpowiedzi

Kto ocenia ksiazke po okladce ten nie potrafi czytac...to po pierwsze... nigdy nie pracowalam jako striptozerka zarabialam 1500 zl ibrowniez stac mnie na makijaz pernamentny i dobre metki jak to okreslasz kwestia zarzadzania gotowka reasumujac zal mi cie strasznie nie dziw sie ze los jedt dla ciebie okrutny troszeczke wiecej mymogu wzgledem siebie a stac cie bedzie na dobre auto czy moeszkanie...kwestia podejscia do rzeczywistość i
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Zgadnij )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

zwykły bałagan!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hehehehe to już bym wolała w normalnym burdelu pracować za przyzwoitą kasę , a nie użerać się z debilami za jakieś grosze jak w Biedronce. Za całe wakacje dziewczyna odłożyła tylko na rurę i na leki buhahahaha nie rozśmieszajcie mnie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

zgłoś do prokuratury i to szybko
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Jezeli wszystko ok to dlaczego tyle minusów ?????
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Pracowalam tam i wiem co tam sie dzieje.
Ja sama czekalam na wyplate ponad 2 lub 4 tyg. Juz sama sie zgobilam .
Z wyplat pruboja sciagnac jak najwiecej. Np za mieszkanie socjalne gdzie nie mieszkalam i te kary .
Klimat byl moze fajny ,latwa kasa i szybko.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

pracowałam jako promotorka, ale zrezygnowałam juz ., nie było zadnego szkolenia tylko podpatrywałam inne dziewczyny jak zagaduja , nic wiecej. w sopocie promotorki nawet nie sa wpuszczane do klubu do lazienki trzeba chodzic np na druga nozke wiec slaba opcja , nie wiadomo jak jest w srodku bo po prostu nie wpuszczaja jesli jakis zainteresowany zapyta trzeba zmyslac. Niby praca tylko promotorki nie przysiada sie do facetow tylko zaprasza i trzeba liczyc sie z obrazliwymi slowaniem i trakotowaniem z gory . Sa tez kary pieniezne jesli sie nie poninformuje wczesniej , za nie pomalowanie , caly czas (4/5h ) trzeba chodzic na obcasie i nie ma opcji zmienic na buty na plaskim . stawka za godzne jest zalezna ile facetow zaprowadzisz do klubu najnizsza godzinowka to chyba 5 lub 6 zł a najwieksza stawka za godzine to jak sie wprowadzi ponad 20/30 klientow to wtedy jest 10 czy 11 nie pamietam juz dokladnie. Ogolnie problemow z wyplacaniem wypłat nie ma tylko ze jest jeden haczyk o ktorym nikt ci nie powie , ze przez 3 tygodnie potracaja ci iles procent z wyplaty bo .. jestes nowa .. Ogolnie praca nie wdzieczna .
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

bronisz tego burdelu bo pewnie jestes tam jakims wysoko postawionym pajacem ktory zeruje na mlodych naiwnych laskach ktorym wasze tepe PIE**do**lenie uderza do glowy prawda taka ze jestescie banda alfonsow i najlepiej jak by ta wasza pseudo firme zrownali z ziemia oszusci
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Pozytywne komentarze i zachęty do podjęcia tam pracy są pisane przez "podstawiane" osoby z biura. Tu napisała lara11 o 15:35 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5314460&start=510 i tu też lara11 o 15:28 http://forum.pracawita.pl/viewtopic.php?f=8&t=578&sid=325444354e903a3c6f2dc6edd3dddeac&start=1000 Zauważcie też, że pozytywne komentarze są dodawane zwykle od pon. do pt. W weekendy jest cisza, a w poniedziałki nagle wysyp odpowiedzi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Z ciebie taka bar(t)manka, jak ze mnie ksiądz. To są dziwki, bo tancrurki nie łaziłyby w strojach im podobnych. Nie ucz matki garów zmywać. W dodatku jeszcze do drinów coś tam dolewają, że potem ludzie mają 98 tyś zł na kartach płatniczych. O tym pisała nawet tak "wiarygodna" prasa jak Wyborcza i nie tylko ona zresztą, wystarczy poszukać w googlach w necie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

http://www.wykop.pl/i/link/comments/1904846/tancerka-z-klubu-go-go-panowie-nie-bierzcie-karty-ani-duzej-gotowki/

Nawet na wykop trafiło..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

praca w call center (21 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...

Statyści (5 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał okazję pracować jako statysta? Gdzie znaleźliście taką ofertę pracy? (wiem że...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (58 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...