Cacko pizza.

Pizzerie

Gdańsk, Lawendowe Wzgórze 21/U2

MO - ocena (1) Pizza z porem wymiata ! MO grażyna - ocena (1) To już kolejna moja wizyta rodziną w tym miejscu, bardzo smacznie, bardzo... grażyna P. - ocena (1) Pizza mnie nie zadowoliła, ale byłam od wrażeniem obsługi pani Sandry. P.
Patryk - ocena (1) Przepyszna pizza, krojona nożyczkami. Ciekawe, nietypowe kompozycje. Miła i... Patryk Piotr - ocena (1) Lokal mały ale klimatyczny, obsługa miła i przede wszystkim bardzo dobra pizza Piotr sasoad - ocena (1) dramat ciasto .... sasoad Mateusz - ocena (1) Świetna neapolitańska pizza. Ładny wystrój. Polecam! Mateusz Ola - ocena (1) Margherita najlepsza jaką jadłam. Ola Kowboy - ocena (1) Byłem tam wielokrotnie. Jest problem z parkowaniem, ale to nie podlega... Kowboy kwr - ocena (2) Zachęcony wybitnymi ocenami namówiłem znajomych na wyprawę do Cacko. Pierwszy... kwr kenny - ocena (1) świetna pizza neapolitańska - ciasto jest lekkie jak chmurka. Dodatkowo... kenny Monika - ocena (1) Pizza Tartufo - moja ulubiona! :) Monika Heyxe - ocena (1) Po spróbowaniu pizzy w Cacko żadna inna juz nie będzie Ci smakować;)... Heyxe Hell - ocena (1) Zdecydowanie jedna z najlepszych pizzerii w 3mieście Hell Stefan - ocena (1) Przepyszna pizza, składniki bardzo dobrej jakości, oryginalne propozycje w... Stefan Jerry_Joshua - ocena (1) Najlepsza w 3city, delikatna, skladniki bardzo wysokiej jakosci i zawsze są... Jerry_Joshua Magda - opinia (1) Bardzo smacznie! Najlepsza pizza w Trójmieście :) Magda Nat - opinia (1) Najpyszniejsza pizza jaką jadłam. Mieszkam w bloku, w którym mieści się... Nat Gosc - opinia (1) Slaba jakosc coasta i spalone ranty Gosc Łachcim - opinia (1) Pizza przepyszna, tak właśnie powinna smakować jak prosto z Włoskiej knajpy Łachcim